Королівське весілля: британський принц Уїльям одружився з Кетрін Міддлтон

На урочистості у абатстві були запрошені близько 1900 осіб. Серед них - артисти, політики, громадські та релігійні діячі, представники країн британської Співдружності націй.

Британський принц Уїльям та Кетрін Міддлтон у п’ятницю, 29 квітня повінчалися у Вестмінстерському абатстві.

Королева Єлизавета II нарекла Кетрін Мідлтон титулом Її Королівська високість герцогиня Кембриджська, але принцесою іменуватися вона не буде. Принц Уїльям стане герцогом Кембриджським. Королева також надала своєму старшому онукові ще два титули: граф Стратерн і барон Каррікфергус.

На урочистості у абатстві були запрошені близько 1900 осіб. Серед них - артисти, політики, громадські та релігійні діячі, військовослужбовці та представники благодійних організацій, а також найбільш високопоставлені запрошені, представники країн британської Співдружності націй.

Де молодята проведуть медовий місяць, поки не оголошувалося, проте вже відомо, що незабаром після весілля вони переїдуть на острів Англсі біля північного узбережжя Уельсу, де знаходиться авіабаза Королівських ВПС - на цій базі принц проходить службу в якості пілота пошуково-рятувального вертольота.

Наступна публікація