Естонський безробітний попросив допомоги у 22 мільйонерів

Естонський безробітний попросив допомоги у 22 мільйонерів

Ілюстрація

Колишній охоронець звернувся по допомогу йому з працевлаштуванням до місцевих мільйонерів, а також попросив гроші на гумовий човен.

Безробітний житель Естонії на ім'я Урмас деякий час тому звернувся по допомогу до місцевих мільйонерів, імена яких він знайшов у місцевій газеті.

55-річний Урмас в минулому був охоронцем. Роботу він втратив півтора роки тому. Після безуспішних спроб знайти нову роботу він вирішив попросити допомоги у місцевих бізнесменів.

Листи безробітний розіслав 22 мільйонерам, крім того він написав лист рок-музиканту Танелю Падару. Останньому, як пояснив безробітний, він написав "просто так, просто тому що він класний хлопець".

У своїх посланнях Урмас просив допомогти йому з працевлаштуванням. У деяких листах він написав ще про одне своє побажання – купити гумовий човен, щоб ловити рибу для себе і на продаж.

Безробітному відповіли шість адресатів. П'ятеро заявили, що допомогти йому з роботою не можуть.

Одна відповідь виявилася позитивною. Він прийшов від власниці транспортної компанії Eesti Mereagentuur Галини Ігнатенко. Хоча у неї і не знайшлося вільної вакансії для Урмаса, вона, тим не менш, надала йому матеріальну допомогу для покупки човна, виділивши для цього 200 євро.

За словами Ігнатенка, вона вирішила відгукнутися на прохання, тому що поспівчувала людині, яка залишилася без роботи в такому віці. "Ви ж знаєте, як в нинішній час: якщо втрачаєш роботу в 55 років, то це вже назавжди", - сказала вона.

Читайте також:

На дорогах Литви з'являться машини з трунами на дахах

Студентка зв'язала Ferrari в натуральну величину

2-річний вундеркінд зміг назвати всіх президентів США, всі штати і їх столиці (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація