Винайдено машину, яка пере людей

Винайдено машину, яка пере людей

Ілюстрація / Фото: infomaniya

Тепер людині, яка бажає помитися, треба піднятися сходами в кабінку машинки і встановити бажану температуру води, після чого почнеться цикл "прання".

Розробники з компанії Sanyo розробили пральну машину для людського тіла. Проект був розроблений ще 40 років тому і отримав назву Ultrasonic Bath.

Винахід являє собою "ванну-автомат", тобто пристрій, який здійснює автоматичне миття людського тіла.

Все, що потрібно зробити людині, яка бажає помитися, - це піднятися сходами в кабінку машинки і встановити бажану температуру води, після чого почнеться цикл "прання".

Ultrasonic Bath протягом 5 хвилин буде з напором обдавати тіло гарячою водою, потім людину, що знаходиться в кабінці, чекає приємний 3-хвилинний масаж.

На завершення процедури - незвичайний пілінг пінними бульбашками. В апарата також є функція сушки, так що рушник користувачеві не знадобиться.

Нагадаємо, що у токійському зоомаркеті "Щаслива Хонда" нещодавно встановлено незвичайний автомат, в якому завжди можна помити свого домашнього вихованця. Послуга включає в себе обробку шампунем проти бліх, полоскання і сушіння.

Пральна машина для тварин користується величезною популярністю, тому що вартість миття складає всього 5,4 долара, в той час як за ту ж саму операцію в собачих салонах краси беруть більше 30 доларів.

Читайте також:

Винайдено пральну машину для домашніх тварин

Дівчина-"милоголік" півроку ласувала пральним порошком і мильною піною

Мати випрала п'ятирічну дочку в машинці, а потім задушила

Повʼязані теми:

Наступна публікація