Винайдено пральну машину для домашніх тварин

Винайдено пральну машину для домашніх тварин

Перший клієнт / Фото: infomaniya

Машина пере та сушить котів, собак та всяких тваринок, вкритих шерстю. Правда, тваринки трохи лякаються таких процедур.

У токійському зоомаркеті "Щаслива Хонда" встановлено незвичайний автомат, в якому завжди можна помити свого домашнього вихованця. Послуга включає в себе обробку шампунем проти бліх, полоскання і сушіння.

Пральна машина для тварин користується величезною популярністю, тому що вартість миття складає всього 5,4 долара, в той час як за ту ж саму операцію в собачих салонах краси беруть більше 30 доларів.

Власник зоомаркета Нака Хонда зізнався, що після того, як він помив в цій машині свого йоркширського тер'єра Бенджі, той кілька днів нічого не їв і був у шоці, але після декількох процедур він звик і тепер зовсім не боїться митися в цьому агрегаті.

Нагадаємо, минулого року у Підмосков'ї молодий чоловік виправ кицьку своєї подруги у машинці. Він вирішив пожартувати і засунув кіцю в пральну машинку, поставив її на режим прання й увімкнув.

Однак через певний час молодий чоловік передумав, став намагатися відкрити дверцята барабана, проте вони не піддавалася - довелося ламати.

Перелякану тваринку вдалося врятувати, а от пральна машинка залишилася з відламаними дверцятами, і за її ремонт жартівникові довелося заплатити.

Читайте також:

У Британії відкрили фешенебельний готель для кицьок

16 голодних котів тиждень харчувалися трупами господаря та його матері

Гість відірвав голову кицьці на очах у господарів

Повʼязані теми:

Наступна публікація