В Україні стартують "Вечори французького кіно"

В Україні стартують "Вечори французького кіно"

В Україні стартують "Вечори французького кіно"

У Києві протягом фестивального тижня щовечора будуть демонструвати кращі картини нового сезону за участю зірок французького кіно.

У столичному кінотеатрі "Україна" 27 січня відкривається шостий щорічний фестиваль "Вечори французького кіно", який подарує українському глядачеві можливість побачити новітні фільми Франції. Після Києва проект відвідає Харків, Львів, Донецьк, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Одесу та Севастополь.

Як повідомляє "Артхаус Трафік", протягом фестивального тижня щовечора будуть демонструвати кращі картини нового сезону за участю зірок французького кіно.

Фільмом-відкриттям стане новий фільм Аббаса Кіаростамі "Засвідчена копія", головну роль в якому зіграла Жюльєт Бінош.

Також у програмі фестивалю: треш-хоррор-комедія Квентіна Дюпье "Гума" - оммаж B-movie сімдесятих і класики Віма Вендерса від головного послідовника патафізичної лінії кінокомедії у французькому кіно; фільм наймолодшого представника французької "нової хвилі" Франсуа Озона "Притулок", в якому знаменитий Фільммейкер переглядає своє негативне ставлення до сімейних цінностей; стрічка "Моя дівчинка не хоче" від головного романтика Франції Крістофа Оноре ("Паризька історія", "Всі пісні тільки про кохання") і фантастична драма "Останній романтик планети Земля" з Матьє Амальрік у головній ролі.

"Засвідчена копія"
Джеймс - британський письменник - приїжджає в Італію на конференцію, присвячену проблемі оригіналів та копій в мистецтві. Там він знайомиться з француженкою, власницею картинної галереї, яка робить вигляд, що письменник - це її частенько відсутній чоловік. Письменник підіграє чарівній жінці, але ця безневинна гра незабаром стає небезпечною. Гра трансформує реальність, переходить у неї, і грань між оригіналом і копією стирається зовсім.
Режисер: Аббас Кіаростамі. У ролях: Жюльєт Бінош, Жан-Клод Кар'єр, Агата Натансон, Джина Джакетті, Адріан Мур.

"Гума"
Тарантіновський поліцейський проводить невелику попередню проповідь про те, що все в світі відбувається так - "no reason". А потім запрошує глядачів насолодитися вуайерістичною виставою про безпричинне життя і смерть. Самотня автомобільна покришка на ім'я Роберт - мешканець каліфорнійської пустелі - володіє розумом, пам'яттю і телепатичними здібностями до руйнування всього живого. Шина веде життя типового серійного вбивці: подорожує по пустельних дорогах і забутим містечкам, ночує в готелях, дивиться цілими днями телевізор і підриває голови перехожим людям. Чому? - No reason.

Режисер: Квентін Дюпье. У ролях: Стівен Спінелла, Роксана Мескида, Джек Тесля.

"Притулок"
Мюс і Луї дуже любили героїн і один одного. Коли Луї вмирає від передозування, Мюс переживає найгірші дні у своєму житті. Але незабаром з'ясовується, що вона ще й вагітна. У прагненні втекти від бід, які обрушилися на неї, Мюс переходить на метадонову терапію і їде в покинутий будинок, де, як вона сподівається, всі залишать її у спокої. Але одного разу в її тихе притулок вторгається неочікуванний гість...

Режисер: Франсуа Озон. У ролях: Ізабелль Карре, Мельвіль Пупо, Луї-Ронан Шуазі, П'єр Луї-Калікст, Клер Верне.

"Моя дівчинка не хоче"
Після розлучення з чоловіком Олена сама вирішує всі проблеми, які життя підкидає їй і двом її дітям. Вона наполегливо долає всі труднощі. Їй вже здається, що вона в змозі впоратися з будь-якими бідами. Але ... тільки не з рідною сімейкою! Невтомні батьки, сестричка, братик і інші родичі твердо вирішили, незважаючи на її відчайдушний опір, зробити Олену щасливою. Такого "щастя" вона вже не винесе ...
Режисер: Крістоф Оноре. У ролях: К'яра Мастрояні, Луї Гаррель, Марина Фоіс, Жан-Марк Барр, Фред Улісс.

"Останній романтик планети Земля"
Кінець світу близький - про це вже оголосили по радіо. У зведеннях новин повідомляють, що на Токіо скинута бомба, по Парижу завдано ракетного удару, але Робінсон, здається, не помічає загальної паніки. Посеред цього кошмару він шукає дівчину, яка стала для нього маною і мрією. У гонитві за нею він міг загинути десятки разів - йому чи боятися апокаліпсису? І він колесить по всій Європі, щоб обійняти її востаннє.

Режисери: Арно Ларье, Жан-Марі Ларье. У ролях: Матьє Амальрік, Карін Віар, Катрін Фро.

Всі фільми демонструють мовою оригіналу з субтитрами.

Читайте також:

У США відкрився фестиваль незалежного кіно Sundance

Творці "Соціальної мережі" знімуть кіно про астронавта-злодія

В Інтернеті з'явився трейлер сиквела "Крик-4"

Повʼязані теми:

Наступна публікація