Віслюк-парашутист зник від слідчих

Віслюк-парашутист зник від слідчих

Віслюк зник

Віслюк-парашутист зник разом із своїм господарем. Швидше за все, він з господарем повернувся в Анапу, і найближчим часом йому доведеться пройти обстеження у ветеринара.

Віслюк, який пролетів півгодини під парашутом над морем і налякав відпочиваючих ревом на пляжі в селі Голубицьке Краснодарського краю Росії, зник. Коли віслюк завершив свій політ над морем, він приземлився у воду і його виловили організатори. При цьому тварина вижила, відбувшись лише легким переляком.

Міліція приступила до пошуків віслюка, якого підприємці запустили на парашуті в небо над пляжем. Це необхідно, щоб порушити кримінальну справу за фактом жорстокого поводження з твариною. Особа господаря віслюка встановлена, але ні господаря, ні віслюка поки не вдалося знайти.

Віслюка катали на парашуті, щоб привернути увагу відпочиваючих до цього виду розваг.

Раніше повідомлялося, що бізнесменів, які запустили віслюка літати з парашутом, хочуть оштрафувати. Використовувати тварину в рекламних цілях вирішили кілька місцевих жителів, а також житель Анапи, якому і належить тварина.

Повідомлялося, що віслюк разом з господарем повернувся в Анапу, і найближчим часом йому доведеться пройти обстеження у ветеринара.

Раніше російські захисники прав тварин зажадали від правоохоронців кримінального покарання для підприємців за жорстокість. За даними зоозахисників, тварина, видаючи нестямні крики, близько півгодини літало над морем на парашуті, керованому з катера, а потім осла "приземлили звірячим способом: кілька метрів його волочили по воді, після чого в стані напівнепритомності витягли на берег".

Читайте також:

У Росії запустили в небо віслюка

66-річного пенсіонера засудили за секс з віслюком та конем

У Криму відкрили музей віслюка

Віслюк на парашуті

Віслюк на парашуті

Повʼязані теми:

Наступна публікація