У Південній Кореї влаштували "брудні" розваги

Учасники Фестивалю бруду з головою поринають у морський, насичений різноманітними мінералами, лікувальний бруд та із задоволенням валяються у ньому.

Люди із задоволенням валяються у багнюці / Фото: Getty Images
У 190 кілометрах від Сеула, столиці Південної Кореї, в курортному місті Борен, пройшов 13-й щорічний Фестиваль бруду. Щоб як слід забруднитися, учасники фестивалю з головою поринають у морський, насичений різноманітними мінералами, лікувальний бруд, якого не бракує на знаменитому пляжі Дечхон.

Однак якщо в звичайний час бажаючі отримати грязелікування повинні звертатися до послуг фахівців, то в дні фестивалю це можна зробити самостійно, під крики і сміх "уболівальників".

Здійснити своє дитяче бажання - як слід виваляти у багнюці, не слухаючи нічиїх докорів - прагнуть сотні тисяч туристів і місцевих жителів. Батьки приїжджають на пляж з дітьми, крім того, "брудна" розвага користується великою популярністю серед молоді.

У фестивалю існує традиційна програма: боротьба в бруді, катання в багнюці, танці в багнюці. Крім того, всі бажаючі можуть взяти участь у ліпленні скульптур з бруду і записатися на сеанс грязьового масажу.

Читайте також:

Фестиваль "Київська фібула"

Автошоу "Автоекзотика-2010" у Москві

Фестиваль "Summer Redneck Games" у США

Повʼязані теми:

Наступна публікація