Визначено найкращі автомобілі для занять сексом

Перше місце у топ-10 зайняв Mercedes-Benz E-Class. На другому місті опинився Volkswagen Beetle, на третьому - Ferrari 458 Italia.

 Один з провідних британських сайтів, що спеціалізується на продажі старих автомобілів, провів соцопитування серед своїх користувачів з метою з'ясувати, яка кількість автомобілістів займалися сексом в машині і які автомобілі, на їхню думку, найкраще для цього підходять. Перше місце у топ-10 зайняв Mercedes-Benz E-Class.

Як повідомляється, на другому місті опинився Volkswagen Beetle, на третьому - Ferrari 458 Italia, і обов'язково з секвентальною трансмісією, щоб не травмуватися важелем перемикання передач.

За цією моделлю йде компакт хетчбек Mini Cooper, на п'ятому місці - V70. Далі в рейтингу йдуть Volkswagen Golf GTI, кабріолет Alfa Romeo Spider, седан Rolls-Royce Ghost, купе Aston Martin Vanquish і позашляховик Land Rover Discovery.

В опитуванні взяли участь тисячі респондентів. 54% опитаних зізналися, що хоч раз так мали тілесні потіхи в автомобілі. 22% опитаних заявили, що подібний досвід був фантастичним, а 32% заявили, що чутки про неймовірні відчуття від цього процесу в машині занадто перебільшені.

Цікаво, що відчутне розділення в думках спостерігалося з вікової та статевої категорії. Так, 28% чоловіків повністю задоволені сексом в машині, тоді як лише 18% жінок також повністю задоволені заняттям любов'ю в таких умовах.

Читайте також:

19 пакистанських дівчат зуміли розміститися в одному автомобілі

Європейці назвали "Автомобіль року"

Житель Австралії вранці виявив на своєму ліжку автомобіль

Повʼязані теми:

Наступна публікація