Воротар збірної Німеччини виграв півмільйона євро в телевікторині

Воротар збірної Німеччини виграв півмільйона євро в телевікторині

Воротар мюнхенської "Баварії" і збірної Німеччини з футболу Мануель Ноєр

Воротар збірної Німеччини проявив неабияку ерудицію і виграв 500 тисяч євро в шоу "Хто хоче стати мільйонером?".

Воротар мюнхенської "Баварії" і збірної Німеччини з футболу Мануель Ноєр виграв півмільйона євро в німецькому аналогу телевікторини "Хто хоче стати мільйонером?". Всю суму грошей, виграну 17 листопада, голкіпер пожертвує на благодійність.

Ноєр став героєм спеціального випуску телевікторини на каналі RTL, в якому взяли участь німецькі знаменитості (крім Нойєра, це співачка Майте Келлі, актриса Габі Кестер і комік Міхаель Міттермайер). Нойер виграв більше грошей, ніж інші учасники передачі, разом узяті.

Як пише німецьке видання DerWesten, Ноєр продемонстрував пізнання в географії та ботаніці, а також загальну ерудицію. Передостаннє питання (за 500 тисяч євро) полягало у тому, які дерева займають півтора відсотка від загальної площі лісів в Німеччині. Нойер не знав відповіді, навмання вибрав варіант "ялиця" і мав рацію.

Останнє запитання вікторини, у разі правильної відповіді на яке Нойер заробив би мільйон євро, звучало так: "Який найстаріший зі збережених до наших днів предметів створив житель Нюрнберга Мартін Бехайм?", А в якості варіантів відповіді пропонувалися "циркуль", "логарифмічна лінійка" , "глобус" і "компас". На цей раз Ноєр вирішив не ризикувати, оскільки правильної відповіді ("глобус") він не знав, а в разі неправильної відповіді втратив би частину виграної суми.

Читайте також:

Футболіст "Баварії" заарештований за підпал власного будинку

Вболівальники "Баварії" займалися сексом на футбольному матчі

У найбагатшій команді світу відбувся скандал на матчі Ліги чемпіонів

Президент "Баварії": наша гра збуджує сильніше, ніж порно

Повʼязані теми:

Наступна публікація