Єфремов заявив, що дружив з Кушнарьовим і ніяких дівчат не бив

Дата публікації
Перегляди
1652
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Єфремов заявив, що дружив з Кушнарьовим і ніяких дівчат не бив

Олександр Єфремов

Регіонал прокоментував звинувачення Романа Ландіка.

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заперечує свою причетність до справи Романа Ландіка і смерті Євгена Кушнарьова.

Коментуючи звинувачення Ландіка, Єфремов сказав: "Для мене це не ново. Як правило, люди, які потрапляють у скрутну ситуацію, намагаються знайти і апелювати до якихось фігур, які можуть вирішити те чи інше питання в надії на те, що в такому варіанті їх питання вирішиться по-іншому".

Депутат зазначив, що "слабо знайомий" з Романом Ландіком, але добре знає його батька - депутата-регіонала Володимира Ландіка. "Його батько вчора ввечері заявив, що це є нісенітницею, і хто-хто, а я точно ніякого відношення не маю до тих подій, які відбуваються", - сказав він.

"Я не був о третій годині ночі в ресторані, не бив ніяких дівчат там. І допустити, що людина, яка на 30 чи скількись років молодша за мене, має якесь відношення до мене - це просто смішно", - підкреслив Єфремов.

Він також зазначив, що загиблий у січні 2007 року депутат від Партії регіонів Євген Кушнарьов був його другом.

"Ми працювали губернаторами - він Харківської області, я Луганської області. Ми дуже багато працювали над будівництвом нашої політичної сили - Партії регіонів", - зазначив Єфремов.

Він сказав, що шкодує про події, які сталися з Кушнарьовим, але не брав у них ніякої участі. "Тому ці заяви - це просто інсинуації, це дурниці", - стверджує депутат.

Читайте також:

Ландік розповів про "собачі" умови утримання сина

Ландік-старший заявив, що син оговорив Єфремова через озлоблення

Єфремов про звинувачення з боку Ландіка: це не мій рівень взаємовідносин

Ландік підключив тролів для "відбілювання" сина

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1652
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація