Ландік розповів про "собачі" умови утримання сина

Дата публікації
Перегляди
2111
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ландік розповів про "собачі" умови утримання сина

Ландік-старший заявив, що його не пускають до сина / Фото: ostro.org

Нардеп заявляє, що до його сина в СІЗО підсадили провокаторів.

Народний депутат від Партії регіонів Володимир Ландік переконаний, його сином, депутатом Луганської міськради Романом Ландіком в СІЗО маніпулюють провокатори. Про це Ландік заявив у коментарі з приводу вчорашньої заяви свого сина про гучні політичні вбивства.

Депутат вважає сам факт таких заяв наявністю провокаторів серед співкамерників і прямими погрозами на адресу Ландіка.

"Якщо Роман зробив подібні заяви, то для мене це, як для батька, говорить про одне: у сина емоційний стан знаходиться на критичному рівні. І цим вдало користується адміністрація СІЗО, яка, на моє тверде переконання, поселила поруч із сином провокаторів, які у свою чергу в цій ситуації відверто маніпулюють Романом і підштовхують його до таких заяв", — сказав Ландік.

Депутат також обурився, що його вже 5 місяців не допускають до сина. "Чому мене як батька не допускають до нього ось уже 5 місяців, чому мені не дають поговорити з ним і морально підтримати його? Чому за особистою командою начальника місцевого УВП (управління виконання покарань) Роману не дали можливості привітати по телефону дружину з народженням сина?", — сказав Ландік.

Він припускає, що син знаходиться у критичному стані. "Я розумію Рому і допускаю, що у стані людини, по-перше, "закритої" за нібито хуліганство, але яку утримують як собаку, і судять, як серійного вбивцю чи маніяка з таким самим резонансом буквально у всіх ЗМІ, по-друге, у ситуації цькування і залякування з боку співкамерників, а також під впливом безвідповідальних висловів моїх колег з парламенту, у такому стані напевно у будь-кого б включився інстинкт самозахисту всупереч здоровому глузду", — переконаний Ландік.

Народний депутат також заявив, що звертається до Генеральної прокуратури з вимогою дозволити йому як батькові побачення з сином, встановити особливий прокурорський контроль, перевірити роботу Луганського СІЗО.

"Методи роботи нинішнього керівництва місцевого УВП були запозичені з міліції. Мені як народному депутату ще за часів правління "помаранчевої команди" доводилося заступатися за бізнесменів, яких залякували і обкладали поборами ось ці самі міліціянти, а тепер УВПовські чиновнички", — заявив Ландік.

Нагадаємо, Тарас Чорновіл висловлював припущення, що за кримінальною справою проти Ландіка стоїть Олександр Єфремов.

Сам Роман Ландік в організації репресій відносно нього також звинуватив народного депутата України, голову фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова.

Пізніше батько Романа Володимир Ландік заявив, що слова його сина були продиктовані образою.

Раніше Володимир Ландік мав необережність "засвітити" смс-переписку, зі змісту якої зрозуміло, що для оптимізації іміджу сина, Ландік-старший вдається до допомоги політтехнологів і навіть "залучає" журналістів луганської телекомпанії до написання позитивних коментарів у новинах і текстах, присвячених процесу над Ландіком-молодшим.

Читайте також:

Ландік назвав свою справу політичною інтригою, в яку втягнуто президента

Ландік через удар графином забув, як волочив свою жертву

Ландік звинуватив у своїх бідах Єфремова, в якого "вселився диявол"

Ландік хотів розбити 10 пляшок об голову Коршунової

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2111
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація