Норвежців обурив російський телеканал, що показав суд на Брейвіком

Норвежців обурив російський телеканал, що показав суд на Брейвіком

Журналісти записали засідання, яке транслювалося на великому екрані в холі суду. / Фото: Вести.ру

Норвезькі ЗМІ зазначають, що хід засідання не дозволяється фотографувати або записувати, проте "російському телебаченню все одно".

Російський телеканал НТВ всупереч забороні показав у своєму ефірі відеозапис засідання суду над норвезьким терористом Андерсом Берінгом Брейвіком.

"Хід засідання не дозволяється фотографувати або записувати, проте російському телебаченню все одно і воно показало в ефірі Брейвіка в міському суді Осло", - написала газета норвезька газета VG.

Як зазначає видання, російські журналісти записали засідання, яке транслювалося на великому екрані, встановленому в холі. Кадри згодом потрапили в телесюжет компанії НТВ.

Голова асоціації редакторів Норвегії Гаральд Странгхелле ще перед засіданням заявив, що він побоюється, що хтось зніме на фото або відео засідання над Брейвіком, незважаючи на діючу заборону показувати обличчя терориста.

Представники російських ЗМІ ще раніше намагалися роздобути ексклюзивну інформацію про терориста, повідомляє газета, згадуючи лише, що мова йде про якесь "новинне агентство" з Росії.

У середині жовтня адвокат Брейвіка Гейр Ліппе повідомив телеканалу TV 2, що двоє журналістів проникли на кухню в його будинку. За словами Ліппе, журналісти шукали його, щоб записати з ним інтерв'ю, але він наказав їм забиратися.

Нагадаємо, 14 листопада Брейвік вперше з'явився на відкритому для публіки судовому засіданні. Він заявив, що вчинена ним бійня була необхідна, щоб врятувати Європу від мусульман

Читайте також:

Естонського вчителя посадили за залякування людей ім'ям Брейвіка

У Польщі затримали 19 посібників норвезького терориста

До уряду Латвії увійшли націоналісти, яких підтримував Брейвік

Повʼязані теми:

Наступна публікація