Ландік через удар графином забув, як волочив свою жертву

Дата публікації
Перегляди
2308
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ландік через удар графином забув, як волочив свою жертву

Ландік заявив, що Коршунову він точно не бив / Фото: ostro.org

Роман Ландік каже, що під час конфлікту передавав Коршуновій білу енергетику.

Депутат Луганської міськради Роман Ландік заявив, що через сильний біль, викликаний ударом графина по голові, він не пам'ятає частини конфлікту, що стався в ресторані "Баккара". Про це він сказав під час слухання своєї справи в Ленінському районному суді Луганська.

"Я не все пам'ятаю, що тоді сталося. Я отримав по голові графином, і в такому стані діяв не зовсім усвідомлено, адже було нестерпно боляче", - заявив Ландік.

Цією втратою пам'яті він пояснив неможливість для себе точно відповісти на питання, чи тягав він Марію Коршунову за волосся.

Однак відсутність частини спогадів про конфлікт не завадило Ландіку заявити, що Коршунову він точно не бив, і грошей з неї не вимагав:

"Коли біля виходу з ресторану ми чекали працівників міліції, підійшла якась дівчина і запропонувала мені відпустити Коршунову в обмін на грошову компенсацію. Щоб раз і назавжди припинити такі дурні інсинуації, я назвав завідомо завищену суму, але не 50, а, здається, 30 тис. доларів. Ось як все було насправді".

Роман Ландік стверджує, що під час інциденту намагався передати Коршуновій позитивну білу енергетику.

Нагадаємо, Романа Ландiка звинувачують у хуліганстві. Скандал спалахнув після того, як в Інтернет потрапило відео, на якому Ландiк в ресторані кидається з кулаками на молоду дівчину, а пізніше починає тягати її за волосся по підлозі.

31 жовтня стало відомо, що Коршунова уклала мирову угоду з Ландіком. Однак Міністерство внутрішніх справ заявило, що відмова побитої Марії Коршунової від претензій до підозрюваного в цьому побитті Романа Ландика не впливає на притягнення його до кримінальної відповідальності в справі про хуліганство. Тарас Чорновіл висловлював припущення, що за кримінальною справою проти Ландіка стоїть Олександр Єфремов.

Сам Роман Ландік в організації репресій відносно нього також звинуватив народного депутата України, голову фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова.

Читайте також:

Ландік звинуватив у своїх бідах Єфремова, в якого "вселився диявол"

Ландік хотів розбити 10 пляшок об голову Коршунової

Ландік сподівається, що мирова угода не дозволить посадити сина

У скандального Ландіка на Хелловін народився син

Жертва Ландика не ображається на те, що його батько обізвав її повією

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2308
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація