За справою Ландіка "стирчать вуха" Єфремова - Чорновіл

Зараз з'явилися ознаки того, що приналежність до Донецька нічого не гарантує.

За кримінальною справою проти депутата Луганської міськради від Партії регіонів Романа Ландіка стоїть глава фракції регіоналів у Верховній раді Олександр Єфремов.

Про це заявив народний депутат, член парламентського Комітету іноземних справ Тарас Чорновіл.

За його словами, багато хто думає, що підбір команди зараз відбувається за територіальним методом, підбір команди за методом "сім'ї", плюс добре висиджене місце біля Януковича, це гарантує щось. "Насправді, зовсім не так. Ну, те, що об Ландіка і Хару витерли ноги, не дуже показово", - зазначив він.

Ландік, за словами політика, завжди був чужим у ПР, "було багато людей, які хотіли помститися, особливо Єфремов і Тихонов".

"Тихонов зараз далеко, а Єфремов, я думаю, стоїть за цією справою з сином Ландіка так, що вуха аж стирчать", - зазначив Чорновіл.

"Але багато хто думав, що сам факт, що ти з Донецька, гарантує тобі сто відсотків шикарну біографію і ріст. Зараз з'явилися ознаки того, що приналежність до Донецька, приналежність до групи Фірташа, позитивний аспект для будь-якої біографії, поки нічого не гарантує", - запевнив Чорновіл.

Нагадаємо, Романа Ландiка звинувачують у хуліганстві. Скандал спалахнув після того, як в Інтернет потрапило відео, на якому Ландiк в ресторані кидається з кулаками на молоду дівчину, а пізніше починає тягати її за волосся по підлозі.

У липні Ландiка затримали в російському Краснодарі, як потім пояснили в прокуратурі РФ, "у зв'язку з його знаходженням в міждержавному розшуку". Через деякий час Росія екстрадувала Ландiка в Україну.

Романа після скандалу виключили з Партії регіонів і з фракції ПР у міськраді та ініціювали його позбавлення депутатського мандату.

31 жовтня стало відомо, що Коршунова уклала мирову угоду з Ландіком. Однак Міністерство внутрішніх справ заявило, що відмова побитої Марії Коршунової від претензій до підозрюваного в цьому побитті Романа Ландика не впливає на притягнення його до кримінальної відповідальності в справі про хуліганство.

8 листопада суддя Олена Попова не задовольнила клопотання захисту Романа Ландіка про звільнення його під підписку про невиїзд. Наступне засідання суду у справі депутата-забіяки відбудеться 17 листопада.

Читайте також:

Ландік сподівається, що мирова угода не дозволить посадити сина

У скандального Ландіка на Хелловін народився син

Жертва Ландика не ображається на те, що його батько обізвав її повією

Побита Ландиком дівчина пішла на мирову через погрози

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: