Янукович визнав, що має через Тимошенко проблеми

Ситуація навколо екс-прем'єра може нашкодити ратифікації Угоди про асоціацію.

Президент України Віктор Янукович визнає, що ситуація навколо екс-прем'єра Юлії Тимошенко може перешкоджати ратифікації Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом.

"Це питання, безумовно, є одним з тих питань, які сьогодні перешкоджають питанню, швидше за все, ратифікації цих угод, можливо, деякими країнами", — сказав він у вівторок, 15 листопада, журналістам у Вроцлаві.

За словами президента, на сьогоднішній день не можна прогнозувати, чим завершаться судові справи проти Тимошенко. Він також проти того, щоб пов'язувати це з питаннями європейської інтеграції України.

"Сьогодні ми бачимо, що є спроби об'єднати питання європейської інтеграції України з цими питаннями, які є предметом розслідування кримінальних справ, розслідування в судах. Але йде час, ми не можемо сьогодні передбачити, чим все закінчиться", — заявив він.

Нагадаємо, сьогодні провладна парламентська більшість вкотре відмовилася звільнити Тимошенко — Рада не проголосувала за виключення з Кримінального кодексу ст. 365, за якою була засуджена екс-прем'єр.

Читайте також:

Рада підтримала декриміналізацію, але без статті Тимошенко

Рада не підтримала декриміналізацію "статті Тимошенко"

Юлія Тимошенко: 100 днів за ґратами

Литвин: на декриміналізацію "статті Тимошенко" не вистачає голосів

Лікарі не в змозі поставити точний діагноз Тимошенко

ВідеоЯнукович визнав, що має через Тимошенко проблеми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: