У скандального Ландіка на Хелловін народився син

У скандального Ландіка на Хелловін народився син

З ім'ям малюку Ландікі ще не визначилися / Фото: Блог Станіслава Садальського

Весілля молодята відгуляли у травні.

Історія з депутатом Романом Ландіком та дівчиною Марією Коршунової, майже закінчилася найщасливішим чином. Марія і Роман пішли на мирову. Більше того, Коршунова написала, що дуже добре розуміє батька Романа, нардепа Володимира Ландіка, який зробив все що міг, щоб захистити сина і огородити його від інших неприємностей.

І ось у щасливій родині депутатів нещодавно трапилася ще одна радість - у Романа Ландіка і його молодої дружини Ганни, з якою він відгуляв в травні весілля, народився син! Малюк (поки з ім'ям не визначилися) народився в знаменний день - Хелловін.

Нагадаємо, Романа Ландiка звинувачують у хуліганстві. Скандал спалахнув після того, як в Інтернет потрапило відео, на якому Ландик в ресторані кидається з кулаками на молоду дівчину, а пізніше починає тягати її за волосся по підлозі.

У липні Ландiка затримали в російському Краснодарі, як потім пояснили в прокуратурі РФ, "у зв'язку з його знаходженням в міждержавному розшуку". Через деякий час Росія екстрадувала Ландiка в Україну.

Романа після скандалу виключили з Партії регіонів і з фракції ПР у міськраді та ініціювали його позбавлення депутатського мандату.

31 жовтня стало відомо, що Коршунова уклала мирову угоду з Ландіком. Однак Міністерство внутрішніх справ заявило, що відмова побитої Марії Коршунової від претензій до підозрюваного в цьому побитті Романа Ландика не впливає на притягнення його до кримінальної відповідальності в справі про хуліганство.

Читайте також:

МВС запевнило, що відмова Коршунової від претензій не врятує Ландика

Побита Ландиком дівчина більше не має до нього претензій

Жертва Ландика не ображається на те, що його батько обізвав її повією

Ландик-старший: мою сім'ю хочуть знищити, в мене жахливий діагноз

Адвокат Ландика: "жертва" була п’яною і першою затіяла бійку

Повʼязані теми:

Наступна публікація