У сутичках під Радою поранено беркутівця

Міліціонер отримав пошкодження ноги.

3 листопада правоохоронець отримав поранення під час штурму будівлі парламенту мітингувальниками.

Як повідомила кореспондент ТСН.ua з місця подій, під час розхитування і чергового знесення паркану під Радою мітингувальники також почали кидатися в правоохоронців різними предметами. Окрім гарбузів, в міліціонерів полетіли й інші предмети.

Частиною бетонної конструкції, яка нагадує ліхтар в Маріїнському парку, придавило ногу одному з беркутівців. Колеги по службі відтягли його подалі від натовпу. Пізніше на подвір'я ВР приїхала швидка, яка забрала постраждалого.

Після того, як правоохоронцям вдалося відтіснити мітингувальників до меж паркану, частину учасників акції протесту відділилася від натовпу і організовано пішла по вул. Грушевського вбік будівлі Кабміну.

Нагадаємо, 3 листопада люди почали розхитувати і зламали паркан. Натовп побіг до входу в будівлю парламенту, але дорогу їм перекрили правоохоронці. Люди почали закидати міліціонерів гарбузами, а ті - відтісняти натовп до межі паркану.

Як відомо, 1 листопада під стінами Ради проходив мітинг чорнобильців. Невдоволення мітингувальників переросло в активні дії: вони почали ламати паркан, який розташований по периметру Верховної ради. Зламавши паркан, мітингувальники прорвалися до входу в будівлю парламенту, але правоохоронці заблокували вхід і відтіснили чорнобильців. Близько 500 осіб заполонили подвір'я Верховної ради. Потім чорнобильці пішли в рукопашний на "Беркут" прямо під дверима Ради, але беркутівці їх відтіснили.

Читайте також:

БЮТ: уряд врізав пенсії чорнобильцям

Пенсійний фонд не має грошей на пенсії чорнобильцям

Регіонал каже, що чорнобильці не злякали нардепів

Чорнобильці під Радою кричали "Ось Юля, б..., прийде - вона вам покаже!"

ВідеоУ сутичках під Радою поранено беркутівця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: