Під Радою зламали паркан, правоохоронців закидали гарбузами

Під Радою зламали паркан, правоохоронців закидали гарбузами

Акція протесту під Радою. Ілюстрація / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Міліціонери відтіснили людей від входу до будівлі парламенту.

3 листопада біля будівлі Верховної ради учасники мітингу вкотре зламали паркан і ледь не потрапили всередину будівлі парламенту.

Як повідомила кореспондент ТСН.ua з місця подій, під будівлею парламенту зібралося близько 2 тис. людей. В основному люди вийшли під політичними гаслами і партійними  прапорами.

Так, помітні прапори руху "Вперед!", який пов’язують з нардепом від "БЮТ-Батьківщина" Наталею Королевською. Також люди вийшли під прапорами Соціалістичної партії України.

У якийсь момент люди почали розхитувати і зламали паркан. Натовп побіг до входу в будівлю парламенту, але дорогу їм перекрили правоохоронці. Люди почали закидати міліціонерів гарбузами, а ті - відтісняти натовп до межі паркану.

Представників афганських і чорнобильських організацій на акції немає. Як повідомили у ВГО "Ніхто, крім нас", афганці не пішли до Ради, щоб деякі політсили не піарились за їхній рахунок, тому оголосили збори 3 листопада в 11:00 біля будівлі Центрвиборчкому.

Загалом, сьогодні акції протесту проходять як мінімум в 4-х місцях у Києві: біля Лук'янівського СІЗО, будівлі ЦВК, будівлі КМДА, будівлі парламенту.

Більше того, до штурму Ради натовп виглядав розрізненим. Люди стояли не організовано, а купками по декілька десятків чоловік.

До людей під парламентом вийшли кілька нардепів-бютівців. Мітингувальники повідомили, що відсилати делегацію до Верховної ради 3 листопада не збираються.

Нагадаємо, 1 листопада під стінами Ради проходив мітинг чорнобильців. Невдоволення мітингувальників переросло в активні дії: вони почали ламати паркан, який розташований по периметру Верховної ради. Зламавши паркан, мітингувальники прорвалися до входу в будівлю парламенту, але правоохоронці заблокували вхід і відтіснили чорнобильців. Близько 500 осіб заполонили подвір'я Верховної ради. Потім чорнобильці пішли в рукопашний на "Беркут" прямо під дверима Ради, але беркутівці їх відтіснили.

Читайте також:

БЮТ: уряд врізав пенсії чорнобильцям

Пенсійний фонд не має грошей на пенсії чорнобильцям

Регіонал каже, що чорнобильці не злякали нардепів

Чорнобильці під Радою кричали "Ось Юля, б..., прийде - вона вам покаже!"

Під Радою зламали паркан, правоохоронців закидали гарбузами

Під Радою зламали паркан, правоохоронців закидали гарбузами

Повʼязані теми:

Наступна публікація