Пенсійний фонд не має грошей на пенсії чорнобильцям

Пенсійний фонд не має грошей на пенсії чорнобильцям

Сергій Тігіпко / Фото: Прес-служба партії "Сильна Україна"

Гроші на пільги просто не передбачені у законі про бюджет.

У Пенсійному фонді не передбачено коштів для виплати пільг по чорнобильським пенсіям. Про це в ефірі одного із українських телеканалів заявив міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

"Пільги, які відсуджують люди, і грошей із виплати за цими судовими рішеннями немає. Це просто не передбачено в законі про бюджет. Тому Пенсійний фонд просто не має цих грошей. Якщо говорити відверто, що він може зробити, це потрібно у когось забрати, а це конкретні пенсіонери, і заплатити за чорнобильськими пенсіями", - сказав Тігіпко.

Нагадаємо, 1 листопада під стінами Ради проходить мітинг чорнобильців. Невдоволення мітингувальників переросло в активні дії: вони почали ламати паркан, який розташовано по периметру Верховної ради. Зламавши паркан, мітингувальники прорвалися до входу в будівлю парламенту, але правоохоронці заблокували вхід і відтіснили чорнобильців.

Близько 500 осіб заполонили подвір’я Верховної ради. Потім чорнобильці пішли в рукопашний на "Беркут" прямо під дверима Ради, але беркутівці їх відтіснили.

Крім того, охоронці парламенту відганяли журналістів від вікон на першому поверсі будівлі Верховної ради, пояснюючи, що представники ЗМІ провокують протестуючих на штурм парламенту.

Читайте також:

В уряді вигадали для українців нову національну ідею

Тігіпко розповів, як Україна наближається до Митного Союзу

Чорнобильці задоволені штурмом Ради: ми показали, що ми не бидло

Кабмін: пенсії афганцям і чорнобильцям будуть підвищені

В Кабміні закінчуються гроші на виплати пенсій

Повʼязані теми:

Наступна публікація