В уряді вигадали для українців нову національну ідею

Дата публікації
Перегляди
3510
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В уряді вигадали для українців нову національну ідею

Сергій Тігіпко / Фото: УНІАН

Сергій Тігіпко закликав зробити національною ідеєю українців ІТ-прорив та вивести державу в лідери у сфері технологій.

Віце-прем'єр – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко впевнений, що національною ідеєю для українців має стати ІТ-прорив.

"У нас є гарні передумови, щоб стати лідером в сфері ІТ в Східній Європі", - сказав міністр напередодні в Києві під час конференції "День інвестора Центральної та Східної Європи. Інтернет - технології та інновації 2011 (IDCEE 2011)".

"Сьогодні у нас непогана освіта, галузь – друга за темпами зростання в світі, це 30-40% щороку, ми займаємо 5 позицію в світі за експортом ІТ- продукції. Але це - тільки початок", - зазначив Тігіпко.

На його переконання, українські ІТ-компанії можуть на рівних конкурувати з лідерами галузі, але для цього держава повинна змінити своє ставлення до ІТ-сфери та тісно співпрацювати з компаніями, які діють на ринку.

"ІТ-прорив має стати національною ідеєю для українців. З цього починала Індія, яка сьогодні – одна з найрозвиненіших країн в сфері ІТ", - наголосив Тігіпко.

За словами урядовця, робочою групою, до якої входять представники асоціації "ІТ України" та ІТ-комітету Європейської Бізнес Асоціації, ректори провідних навчальних закладів, які готують ІТ-фахівців, уже підготовлені зміни до законодавства, які спрямовані на підтримку галузі.

Йдеться, передає урядовий портал, про більш тісний зв'язок освітньої підготовки ІТ-фахівців з потребами ринку, податкові та митні пільги для ІТ-компаній, а також - створення необхідної інфраструктури: ІТ-інкубаторів і технопарків.

Читайте також:

Янукович створить власну Силіконову долину

Азаров запланував увести Україну до світових лідерів ІТ-індустрії

Інвестиційна привабливість України впала до рівня 2009 року

Україна розпочинає глобальну піар-кампанію

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3510
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація