Азаров запланував увести Україну до світових лідерів ІТ-індустрії

Прем'єр Микола Азаров узявся за вирішення питань розвитку ринку ІТ-технологій і пообіцяв цій галузі державну підтримку.

Прем'єр-міністр Микола Азаров переконаний, що Україна має можливості увійти до числа світових лідерів ІТ-індустрії.

"Зрозуміло, що необхідно на законодавчому рівні врегулювати цілий ряд питань. Також необхідно запровадити стимули для того, щоб ці компанії були конкурентоспроможними і, звичайно, необхідна програма державної підтримки розвитку цієї галузі. А також, безумовно, необхідна система підготовки спеціалістів", - підкреслив Азаров.

Він повідомив, що Державне агентство з питань науки, інновації та інформатизації на чолі з Володимиром Семиноженком займеться розробкою закону про ринок ІТ-технологій.

"Семиноженку доручено розробити законопроект, у якому були б прописані характеристики цього ринку, можливість створення експертного органу щодо визначення суб'єктів ІТ-ринку, оскільки ця галузь розвивається дуже активно", - зазначив Азаров.

Прем'єр додав, що уряд розгляне можливість запровадження спеціального режиму відрахувань до соціальних фондів для компаній, які працюють в галузі ІТ-технологій.

Податкові норми, як зазначали керівники компаній і Асоціації ІТ-бізнесу, цілком влаштовують індустрію, а от норми зборів у соціальні фонди не дають можливості підняти зарплати та виплачувати їх в Україні, тому вони попросили Кабмін розглянути можливість спеціального режиму відрахувань у соціальні фонди для ІТ-індустрії.

Нагадаємо, раніше президент Віктор Янукович висловився за розвиток технологій майбутнього і повідомив, що замислив створити український центр розвитку інновацій за зразком американської Силіконової долини.

Читайте також:

Янукович створить власну Силіконову долину

Відомий футуролог дав 25 прогнозів розвитку IT-технологій

У Києві представили найтонший у світі ноутбук

Литвин сватає українських вчених у російську Силіконову долину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: