Янукович створить власну Силіконову долину

Президент Віктор Янукович замислив створити український центр розвитку технологій та інновацій за американським та російським зразком.

Президент Віктор Янукович розвиватиме в Україні технології майбутнього. Він запевнив, що в країні з'являться національні проекти на підтримку інноваційного виробництва.

"Ми посилимо зв'язок науки і бізнесу, освіти і виробництва. Врахуємо досвід американської "Силіконової долини" і російського "Сколково", створимо умови для реалізації проектів у сфері альтернативної, зокрема відновлюваної енергії", - сказав Янукович, цитує газета "Сегодня".

Силіконова, або точніше Кремнієва долина (Silicon Valley) - територія в Каліфорнії, відома великою щільністю високотехнологічних компаній, пов'язаних з розробкою і виробництвом комп'ютерів та їх складових, особливо мікропроцесорів, а також програмного забезпечення, пристроїв мобільного зв'язку, біотехнології тощо. Там працюють такі компанії як IBM, Microsoft, Sony та інші.

Російський аналог Силіконової долини - технопарк під назвою Сколково - будується в Підмосков'ї на виділеній території. Там планують створити ультрасучасний науково-технологічний комплекс.

Тим часом прем'єр-міністр Микола Азаров планує до 1 вересня створити вуз, який готуватиме фахівців у сфері інновацій: "Всього 0,6% у структурі вищої освіти - спеціальності інноваційного характеру", - заявив прем'єр. Його прес-секретар Віталій Лук'яненко додав, що заклад готуватиме фахівців, які займаються виробництвом з використанням інформаційних та нанотехнологій.

Читайте також:

Янукович добудує лікарню дружини Ющенко

Литвин сватає українських вчених у російську силіконову долину

Росіяни створюють свою Силіконову долину: "Даєш щороку по одному "Гуглу"!"

Янукович вибрав 10 першочергових для реалізації нацпроектів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: