Тігіпко розповів, як Україна наближається до Митного Союзу

Підтвердженням цьому є Угода про вільну торгівлю з СНД.

Підписання Україною угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) у рамках СНД значно наблизило Україну до вступу до Митного союзу.

Таку думку сьогодні під час інтерв'ю радіостанції "Эхо Москвы" висловив віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко.

"Якщо ми говоримо про зону вільної торгівлі (в рамках СНД – ред.), то це набагато наближає нас (до Митного Союзу – ред.)", - сказав він.

За словами Тігіпка, ратифікація угоди буде позитивним кроком для України. "Ми одержимо зону вільної торгівлі в рамках країн СНД із невеликою кількістю виключень, на жаль, які все одно ще залишилися", - наголосив він.

Також віце-прем'єр відзначив, що переговори з ЄС проходять нормально, Україна підготувала необхідні зміни свого законодавства і до кінця року буде готова підписати угоду про асоціацію. "Але є там проблема. У цій угоді немає чітких заяв з боку ЄС про те, що Україна буде членом ЄС. Це викликає у нас тривогу, тому що, зробивши крок, ми не бачимо кінцевого шляху", - сказав Тігіпко.

Нагадаємо, 18 жовтня 2011 року під час засідання глав урядів країн СНД у Санкт-Петербурзі було заявлено про створення зони вільної торгівлі в рамках Співдружності.

Угоду про ЗВТ підписали Росія, Україна, Білорусь, Казахстан, Вірменія, Таджикистан, Молдова і Киргизстан. Не підписали угоду Азербайджан, Туркменістан і Узбекистан.

20 жовтня Україна і Європейський Союз узгодили основні параметри торгової частини Угоди про асоціацію. За словами комісара ЄС з питань торгівлі Карела Де Гухта, це дозволить завершити технічні переговори щодо угоди про асоціацію, включаючи зону вільної торгівлі, до кінця року.

Читайте також:

Від Азарова хочуть почути, що він здасть Путіну цього разу

Азарову нагадали про безкоштовний кремлівський сир у мишоловці

Україна отримає доступ до дешевого газу з російської труби

Путін закликав Україну "позбутися політичних фобій минулого"

Азаров: Янукович благословив домовленості з СНД

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: