Від Азарова хочуть почути, що він здасть Путіну цього разу

Від Азарова хочуть почути, що він здасть Путіну цього разу

Опозиція хоче звіту прем'єр-міністра.

В опозиції є побоювання "серйозної здачі інтересів України".

Опозиція має намір вимагати від Верховної Ради заслухати звіт прем'єр-міністра Миколи Азарова щодо переговорів з Росією з газової угоди.

"Ми будемо вимагати в понеділок на погоджувальній раді звіту або як мінімум інформації від прем'єр-міністра Азарова, що вкотре хочуть здати Росії", - заявив народний депутат фракції Наша Україна - Народна самооборона Анатолій Гриценко.

За його словами, опозиція хоче довідатися від прем'єра, що очікує країну. Гриценко наголосив, що в опозиції є побоювання "серйозної здачі інтересів України".

"Він (Азаров) заявив, що є новий всеосяжний пакет (компромісних пропозицій щодо газової угоди з РФ). Якщо раніше вони вирішили Тимошенко (екс-прем'єра Юлію Тимошенко) посадити на сім років і визнали, що було порушення закону, то тепер вони заявляють, що ніякого Стокгольмського суду не буде. Значить, здача чергового газового питання буде в новому пакеті", - зауважив Гриценко.

"Що це буде? Консорціум? Чи це буде Митний союз, або технічні стандарти Митного союзу, або зі Севастополя щось здадуть - переозброєння або нову техніку?", - додав депутат.

Нагадаємо, раніше Азаров заявив, що компроміс за газовою угодою з Росією передбачає великий пакет. "Це великий пакет, який визначає весь спектр наших взаємин".

"Я б зараз не хотів деталізувати особливості цього компромісу, деталі цього компромісу. Для нас цей компроміс дуже важливий", - наголосив він. За словами Азарова, російське керівництво у переговорах щодо газу "не робить поступок, а йде шляхом пошуку компромісів".

Напередодні Путін заявив, що вважає обґрунованими ціни на газ, які "Газпром" пропонує своїм партнерам у Європі.

ЗМІ також повідомляли, що президенти України та Росії Віктор Янукович та Дмитро Медведєв не домовились про зниження ціни на газ для України.

Читайте також:

Азаров піде на компроміси з Росією заради газу

Азаров заявив про лічені дні до газового компромісу з Росією

Україна отримає доступ до дешевого газу з російської труби

Азаров: Янукович благословив домовленості з СНД

Повʼязані теми:

Наступна публікація