Чорнобильці прорвали живий щит беркутівців і опинились біля дверей Ради

Учасники акції протесту прорвали живий щит, створений співробітниками "Беркута" та підійшли впритул до приміщення Верховної Ради.

Чорнобильці прорвали живий щит, створений співробітниками "Беркута" та підійшли впритул до приміщення Верховної Ради.

"Оборону" Верховної Ради, яку здійснювали загони "Беркута" та інші правоохоронці, було прорвано о 10:15.

Наразі близько 700 представників чорнобильських організацій підійшли впритул до будівлі парламенту і скандують: "Ганьба!".

Штурм Ради-2
Афганці і чорнобильці вдруге штурмували Раду
Перед дверима Верховної Ради, які зачинені, вишикувалися представники "Беркуту".

Нагадаємо, 1 листопада під стінами Ради проходить мітинг чорнобильців. Невдоволення мітингувальників переросло в активні дії: вони почали ламати паркан, який розташовано по периметру Верховної Ради. Зламавши паркан, мітингувальники прорвалися до входу в будівлю парламенту, але правоохоронці заблокували вхід і відтіснили чорнобильців. Близько 500 осіб заполонили подвір’я Верховної Ради.

Мітинг афганців заплановано на 3 листопада, проте чорнобильці заявили, що приєднаються до афганців, і пообіцяли кожен день ламати паркан, поки їхні вимоги не почують. Пільговики вимагають збереження пільг.

Нагадаємо, 20 жовтня більше 200 представників Федерації профспілок, а також чорнобильців мітингували біля будівлі Верховної ради з вимогою підвищити передбачені соціальні стандарти і гарантії в проекті державного бюджету на 2012 рік і не допустити скорочення пільг.

Ще місяць тому, 20 вересня, учасники мітингу, здебільшого афганці і чорнобильці, під Верховною радою намагалися прорватися до будівлі парламенту і навіть дісталися до дверей Ради. Щоб зупинити протестуючих, охорона заблокувала двері в парламент металевими засувами.

Читайте також:

Чорнобильці штурмували Раду, зламавши паркан

У четвер Податковий і Автомайдан вибухнуть з новою силою

Чорнобильці пошкодили паркан під час штурму Верховної ради

Кабмін: пенсії афганцям і чорнобильцям будуть підвищені

ВідеоЧорнобильці прорвали живий щит беркутівців і опинились біля дверей Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: