Столична міліція "продається" за чашку дорогої кави

У центрі Києва міліціонери готові закривати очі на незаконну стихійну торгівлю за чашку кави.

Торгувати на Майдані, Хрещатику і навіть біля мерії на сьогоднішній день можна практично будь-якими товарами, - ніхто не стане на заваді. Лише зрідка біля метро продавців ганяє міліція, а щоб їх не чіпали, потрібно завжди бути напоготові або купити міліціонеру кави.

"З нас менти гроші не беруть. Просто ганяють. Якщо вони йдуть - ми збираємо сумки і тікаємо. Ми дрібні, розумієте. Більше 5 гривень ми не дамо, а через ці грошей вони не хочуть з нами навіть говорити", - поділилася досвідом продавець цигарок, пише Сегодня.

За словами торговців, надійніше триматися біля розкладок з дитячими іграшками. "У нас "дах", - пояснив торговець м'якими іграшками. - Коли важливі перевірки з начальством - нам відразу телефонують, а прості міліціонери просять купити кави. Але не простої, а найдорожчої. З патрульними вже домовляється начальство. Там, зрозуміло, кавою усе не закінчується".

Разом з тим в столичному главку МВС підтверджують, що боротися зі стихійною торгівлею повинна міліція. За словами правоохоронців, центр постійно патрулюють десятки міліціонерів, але не завжди встигають усіх затримати чи зафіксувати факт незаконної торгівлі. Тих, кого таки затримують, везуть до райвідділу, складають протокол, однак штрафи для торговців незначні - 17 - 119 грн.

Читайте також:

Стихійну торгівлю у київському метро знову спробують ліквідувати

Валютний чорний ринок Києва "оселився" на вокзалі

Біляші та шаурма можуть зникнути зі столичних кіосків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: