Кабмін: пенсії афганцям і чорнобильцям будуть підвищені

Наступного року інваліди війни отримають 20% надбавки до пенсії, а чорнобильці - 25%.

Тігіпко
Прес-служба партії "Сильна Україна"
Сергій Тігіпко
Віце-прем'єр Сергій Тігіпко розповів про перспективу підняття пенсій чорнобильцям та афганцям.

Коментуючи ініціативу Кабінету міністрів щодо скасування пільг в ефірі одного із українських телеканалів Тігіпко зазначив, що Кабінет міністрів відмовляється від ідеї ручного режиму регулювання пільг.

Віце-прем'єр розповів, що угоду з громадськими організаціями, що представляють чорнобильців та воїнів-афганців, в п'ятницю підписав прем'єр Микола Азаров.

"Домовилися про суттєве підняття пенсій для воїнів-інтернаціоналістів, яке не здійснювалося понад 10 років", - додав він. Зокрема, за словами Тігіпка, уже наступного року інваліди війни отримуватимуть пенсії на на 20% більші, ніж зараз.

Друга категорія – родини загиблих, вони отримають плюс 30%, третя категорія – родини людей, які вернулися з війни і померли – часто це суїциди, їм буде на 20%. Також їм виділятимуть путівки для оздоровлення.

Тігіпко уточнив, що для чорнобильців пенсії піднімуть у наступному році на 25%. Також буде передбачено окремі засоби на лікування, зокрема суглобів, на помешкання.

Він також заявив, що звинувачення в тому, що "наковбасили" треба відносити не тільки до прем'єра, а й до всього уряду".

"Є гарантія, що ця частина (законопроекту) про пільги в парламенті голосуватися не буде. Вірніше буде проголосована і прибрана", - уточнив віце-прем'єр.

Чиновник також пообіцяв, що пільги будуть систематизовані: "До наступного квітня буде єдина мережа всіх пільг. До того ж часу буде заведена електронна карта".

Читайте також:

Азаров пішов на мирову з афганцями і чорнобильцями

Афганці з чорнобильцями розгромили двері Ради та скупали Єфремова

Тігіпко пообіцяв афганцям, що без їх узгодження пільги не чіпатимуть

Регіонали пообіцяли не відбирати пільги у чорнобильців та афганців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: