Кужель: Тимошенко пропонувала Тігіпку посаду прем’єра

Кужель: Тимошенко пропонувала Тігіпку посаду прем’єра

Сергій Тігіпко

Якби Тігіпко після першого туру президентських виборів відкрито підтримав Тимошенко, у нас була б інша країна.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко пропонувала нинішньому першому віце-прем'єру Сергію Тігіпку посаду прем'єр-міністра в разі свого президентства.

Про це заявила колишня заступниця голови партії "Сильна Україна" Олександра Кужель.

За її словами, якби Тігіпко після першого туру президентських виборів відкрито підтримав Тимошенко, у нас була б інша країна.

"Тимошенко пропонувала Тігіпку стати прем'єром. Була серйозна і розмова, і гарантії. Вони обоє дніпропетровські, знайомі давно", - сказала Кужель.

"Не знаю, чому Сергій Леонідович прийняв інше рішення. Він прекрасно розумів, що там за команда (у Партії регіонів)", - додала вона.

Кужель також вважає, що треба було цінувати здобутки "помаранчевої влади".

"Розумію тепер свого друга-вченого із Москви. Я йому казала: "Ой, ці помаранчеві". А він: "Цінуй те, що ви маєте. Згадаєш це, якщо стане так, як у нас", - розповіла вона.

"Тепер згадую: бізнес відбирають, мітинги розганяють, опозиція і не тільки у тюрмі. Януковичу є що захищати. Не тільки "Межигір'я". Його син Олександр зараз входить у десятку найбагатших людей України. Звідки у стоматолога такі гроші?", - запитує Кужель.

Нагадаємо, Кужель подала у відставку з посади заступника голови партії "Сильна Україна". Вона пояснила своє рішення тим, що партія Тігіпка має намір прийняти рішення про об'єднання з Партією регіонів.

Читайте також:

Тимошенко подякувала Росії за тиск на Януковича

Тігіпко готовий бути "білою вороною" у лавах регіоналів

Кужель пішла з "Сильної України", бо не хоче знищувати середній клас

Проти Тимошенко розслідують ще три справи

Повʼязані теми:

Наступна публікація