Тігіпко готовий бути "білою вороною" у лавах регіоналів

Віце-прем'єр переконаний, що в Україні минає час дрібних партій.

Лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко не боїться, що за умови злиття з Партією регіонів з часом буде там "білою вороною".

Про це він заявив, відповідаючи на запитання щодо можливого злиття. "Я люблю конкуренцію, в тому числі і політичну. Я впевнений, що в Партії регіонів, як політик, я буду конкурентним", - сказав Тігіпко.

Зазначимо також, що Тігіпко вважає, що в Україні минає час дрібних партій.

"Їх і далі будуть створювати, але результату від їхньої роботи не буде, так як у малих партіях переважають амбіції. Я переконаний, що країні потрібні великі політичні проекти, які об'єднують її. В іншому разі, Україна залишиться розділеною дрібними політиками та дрібними ідеями", - сказав Тігіпко.

Нагадаємо, 16 серпня стало відомо про злиття партії Тігіпка з Партією регіонів. Цю інформацію підтвердив лідер Партії регіонів, прем'єр Микола Азаров.

22 жовтня лідер партії "Сильна Україна" Тігіпко запропонував другому з'їзду партії відкласти ухвалення остаточного рішення щодо об'єднання з Партією регіонів до другого етапу з'їзду.

Зазначимо також, що головна соратниця Тігіпка Олександра Кужель попросила Тігіпка прийняти її відставку. "Я 17 років присвятила створенню середнього класу в Україні і не можу увійти в команду, котра знищує його", - сказала Кужель.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що переговори про злиття Народної партії (НП), очолюваної спікером Володимиром Литвином, і Партії регіонів (ПР), чиїм почесним лідером є Президент Віктор Янукович, практично завершені.

Читайте також:

Тігіпко "попер" Кужель з офісу "Сильної України"

Тігіпко вже бачить себе у партійному кріслі Януковича

Тігіпко вирішив трохи відкласти злиття своєї партії з ПР

Партія Тігіпка зібралася на свій останній з’їзд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: