Афганці запевняють, що штурмували Раду безкоштовно

Афганці запевняють, що штурмували Раду безкоштовно

Штурм Ради афганцями. Архівне фото / Фото: УНІАН

3 листопада в кожній області будуть проведені мітинги з вимогою, щоб обласні ради висловили недовіру до Верховної ради.

Громадські активісти, які вимагають відставки Верховної ради, запевняють, що не співпрацюють з опозицією чи владою.

Про це заявив керівник громадської організації "Ніхто, крім нас" Борис Новожилов в ефірі одного із українських телеканалів.

На питання, чи співпрацює об'єднання з опозицією, він заявив: "Абсолютно ні".

"Я вам скажу іншу думку, яку озвучує БЮТ, вони кажуть: ви працюєте на Банкову, і той сценарій, який ви проводили, це сценарій Банкової, навіщо ви вимагаєте відставки Верховної ради?", - зазначив активіст.

"У суспільстві є запит на насильство, причому не на якесь насильство, а на насильство проти влади. Ми пішли іншим шляхом, вирішили об'єднати всі громадські організації, причому заборонили вхід політичним партіям і політичним лідерам, для того, щоб відмовитися від розбіжностей", - заявив Новожилов.

"Жодній людині, яка бере участь в наших акціях, ніхто не платить грошей. Ми свої дістаємо гроші на квитки для того, щоб приїхати до Києва", - розповів він.

Активіст повідомив, що 3 листопада в кожній області, біля обласної ради, будуть проведені мітинги з вимогою, щоб обласні ради висловили недовіру до Верховної ради.

Як відомо, у вівторок представники організацій, що представляють інтереси "чорнобильців", зламали паркан біля Верховної ради і штурмували будівлю парламенту.

Організатори акції протесту зустрілися з головою Верховної ради Володимиром Литвином, який пообіцяв їм не виносити законопроект №9127 на розгляд парламенту до обговорення з урядом.

Нагадаємо, 9 вересня Рада прийняла у першому читанні законопроект №9127 ("Проект Закону про гарантії держави щодо виконання рішень суду"), яким, зокрема, передбачається встановлення Кабміном порядку й розміру компенсацій пільговикам.

До цього для зміни розміру пільг і виплат вимагалося внесення Верховною радою змін до відповідних законів.

Читайте також:

У четвер Податковий і Автомайдан вибухнуть з новою силою

Чорнобильці під Радою кричали "Ось Юля, б..., прийде - вона вам покаже!"

Чорнобильці пошкодили паркан під час штурму Верховної ради

Кабмін: пенсії афганцям і чорнобильцям будуть підвищені

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація