Тігіпко виконав доручені йому Януковичем реформи на 0%

Виконання реформи соціальної підтримки у рамках Національного плану дій, за яку відповідальність покладалася на віце-прем'єра Сергія Тігіпка, у 2011 році склало 0%.

Реформи соціальної підтримки, визначені президентом у рамках Програми економічних реформ на 2010-2014 роки, у 2011 році абсолютно не виконані. Дані про це містяться у звіті виконання Національного плану дій на 2011 рік щодо впровадження економічних реформ, повідомляє ZN.UA.

Згідно зі звітом, виконання реформи соціальної підтримки, за яку відповідальність покладалася на віце-прем'єра Сергія Тігіпка, у 2011 році склало 0%.

Загалом таких реформ Віктор Янукович визначав 21.

На другому місці з кінця за динамікою виконання плану опинився голова "Укрнацпроекту" Владислав Каськів – реалізація національних проектів становить 23,3%.

До "п'ятірки" лідерів з невиконання увійшла також реформа електроенергетики (25,7%), реформа системи пенсійного страхування (38,5%), а також реформа системи органів виконавчої влади (41,2%).

На 100% виконано заходи лише з одного напрямку – міжнародна інтеграція і співпраця.

Загальний стан виконання Національного плану має такий вигляд: виконано – 57 % (262 заходи), частково виконано – 28% (126 заходів), не виконано – 15 % (66 заходів).

За інформацією видання, 92 з 262 заходів було виконано протягом останніх двох тижнів – після того, як на черговому засіданні комітету з реформ голова Адміністрації президента Сергій Льовочкін розкритикував присутніх за те, що виконавча влада виконує не більше 30% розпоряджень Януковича і реалізовує приблизно таку ж частину ініціатив.

2 листопада під час розширеного засідання Кабміну президент зробив зауваження міністру охорони здоров'я Олександру Аніщенку, а прем'єр Микола Азаров розкритикував роботу Міносвіти, Мін'юсту, Мінрегіонбуду, МОЗ, Міноборони та Держагентства з інвестицій та управління національними проектами.

Читайте також:

Тігіпко полетів у Вашингтон випрошувати у МВФ грошей

В Кабміні розповіли, як українцям нараховуватимуть пільги

Кужель: Тимошенко пропонувала Тігіпку посаду прем'єра

Повʼязані теми:

Наступна публікація