В Кабміні розповіли, як українцям нараховуватимуть пільги

Тігіпко обіцяє пільги тим, у кого дохід на одного члена сім'ї не перевищуватиме прожитковий мінімум.

Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, що його відомство незабаром подасть законопроект про посилення адресності надання пільг за професійною ознакою.

За його словами, документ передбачає, що пільги народним депутатам, депутатам місцевих рад, слідчим прокуратури, військовослужбовцям МВС, МНС, СБУ та іншим категоріям пільговиків будуть надаватися тільки в тому випадку, якщо дохід на члена сім'ї цієї людини не буде перевищувати прожитковий мінімум.

"Сьогодні тільки 23% коштів, що виділяються з бюджету на соціальну допомогу, отримують бідні люди. Решта йде тим, хто має середній і вище середнього дохід. Ми змінимо ситуацію. Ми підготували законопроект за професійними пільгам, в якому пропонуємо враховувати дохід людини при призначенні пільг ", - зазначив Тігіпко.

Він підкреслив, що такий механізм призначення пільг не планується застосовувати до ліквідаторів аварії на ЧАЕС, учасникам бойових дій (афганцям) і учасникам Великої Вітчизняної війни.

Нагадаємо, 1 листопада близько тисячі чорнобильців з різних регіонів України провели пікет будівлі Верховної Ради, протестуючи проти скасування пільг ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Як повідомлялось, за словами регіонала Олександра Стояна, сьогодні необхідно зробити ревізію пільг, адже нині пільгами користуються 18 мільйонів громадян, і Україна займає перше місце в світі з надання пільг.

Читайте також:

Пенсії пільговикам платитимуть за рахунок багатіїв

Україна заборгувала пільговикам 1 трильйон 200 млрд гривень

Азаров: пільговики можуть розвалити економіку України

Регіонали: через пільги афганцям не вистачить на пенсії і зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: