Азаров: пільговики можуть розвалити економіку України

Азаров заявив, що, якщо Кабмін виплатить кошти по усіх пільгах, то Україну чекатиме грецький сценарій.

Якщо в Україні будуть виконані всі рішення судів щодо обов'язковості виплат пільговикам матеріальної допомоги, в країні "буде дефіцит більший ніж у Греції", заявив Микола Азаров.

"Характерна реакція на законопроект, внесений до парламенту - про те, що будь-які виплати можуть здійснюватися тільки в межах бюджету. У держави немає іншого джерела, окрім бюджету. Але як тоді бути з рішеннями судів? Якщо виконувати всі рішення судів, у нас буде дефіцит більший ніж у Греції. Чи треба комусь пояснювати, що ця доля - незавидна", - зазначив Азаров.

Як відомо, Верховна рада прийняла за основу урядовий законопроект № 9127, що пропонує скасувати законодавче визначення переліку та обсягу пільг для ряду категорій населення і передати ці повноваження Кабінету міністрів.

Такі дії депутатів спровокували масові протести. Близько 10 тисяч противників цього документа зібралися під стінами парламенту з вимогою не приймати закон.

20 вересня учасники мітингу під Верховною радою намагалися прорватися до будівлі парламенту і навіть дісталися до дверей Ради. Щоб зупинити протестуючих, охорона заблокувала двері в парламент металевими засувами.

У ході переговорів протестуючі, депутати і уряд домовилися створити робочу групу, яка розгляне можливість внесення змін до згаданий документ.

30 вересня прем'єр-міністр Азаров від імені Кабінету міністрів підписав меморандуми з представниками всеукраїнських громадських організацій афганців та чорнобильців щодо врегулювання питань соціального захисту цих категорій громадян.

Читайте також:

Азаров звинуватив пресу у падінні гривні і подорожчанні продуктів

Регіонали: через пільги афганцям не вистачить на пенсії і зарплати

Регіонали пообіцяли не відбирати пільги у чорнобильців та афганців

Афганці з чорнобильцями розгромили двері Ради та скупали Єфремова

ВідеоАзаров: пільговики можуть розвалити економіку України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: