Один з губернаторів подав у відставку після виступу Януковича - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
3526
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Один з губернаторів подав  у відставку після виступу Януковича - ЗМІ

Михайло Цимбалюк. Ілюстрація

Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк написав  заяву про звільнення.

Після розширеного засідання уряду, де прем'єр-міністр жорстко розкритикував губернатора Львівщини Михайла Цимбалюка, той подав у відставку.

"Дуже поганi справи у Львiвській областi. Будiвництво виросло менше, нiж на один вiдсоток. При тому, що там за рахунок бюджету побудували стадiон i аеропорт. Якщо ми приберемо цi обсяги, то в областi буде провал", -- сказав Азаров, пише Експрес Online.

Також, за словами прем'єра, у Львiвськiй областi зростають борги з виплати зарплат.

"Тут, Вiктор Федорович, суттєвi недопрацювання губернатора Цимбалюка", -- зазначив Азаров.

Нагадаємо, раніше президент Віктор Янукович запропонував добровільно подати у відставку тим чиновникам, які не справляються зі своїми обов'язками. Про це він сказав на розширеному засіданні Кабміну 2 листопада.

За інформацією джерела газети "Експрес", новим керівником Львівщини може бути призначений Олександр Сендега, який зараз очолює газопромислове управління "Львівгазвидобування".

Як відомо, після заворушень у Львові на День Перемоги Михайло Цимбалюк написав заяву про відставку. Пізніше він пояснив, що написати її його змусили представники ВО "Свобода". Він також висловив жаль, що події у Львові "додали гіркоти до такого світлого свята – 9 Травня, яке вже багато десятиліть для усіх людей доброї волі є символом перемоги добра над злом".

У відповідь голова фракції ВО "Свобода" Львівської обласної ради Ірина Сех порадила губернатору Львівщини застрелитись. "Після того, як ви не виконали своїх обіцянок (про відставку), за правилами офіцерської честі, ви мали б приставити пістолет до скроні", - зазначила вона.

Читайте також:

Губернатор Львівщини: жменька ультрарадикалів – не обличчя Львова

Тягнибок: по Львову з червоними прапорами ніхто ніколи не ходив

У Львові почалися арешти націоналістів у справі про 9 травня

Генконсул РФ: у Львові "відморозки" витерли ноги об Росію

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3526
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація