Ляшко видерся "на броньовик" і повів чорнобильців на Банкову

Дата публікації
Перегляди
3214
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Народний депутат заліз на міліцейський автомобіль групи документування і став закликати учасників акції вирушати на пікетування АП.

Чорнобильці, які сьогодні зранку пікетували будинок уряду, виступаючи проти скасування пільг, за закликом народного депутата Олега Ляшка вирушили до Адміністрації президента.

Як повідомили у столичному главку міліції, народний депутат заліз на міліцейський автомобіль групи документування і став закликати учасників акції вирушати на пікетування АП.

У міліції ці дії парламентарія розцінили як заклик до порушення громадського порядку. "Щоб не допустити цього правоохоронці підтягнули резерви для охорони правопорядку", - зазначили в міліції.

У той же час, за повідомлення прес-служби Радикальної партії Ляшка, чорнобильці під Кабміном прийняли рішення про створення Всеукраїнського руху чорнобильців. Своїм лідером обрали народного депутата Олега Ляшка.

Ляшку доручили передати прем'єр-міністру Миколі Азарову вимогищодо припинення злочинних дій по скороченню та спробі відміни пільг. Охорона Кабміну не пропустила заступника Ляшка чорнобильця Володимира Тимофєєва. А самому депутату в приймальні секретар Азарова повідомила, що глава уряду зайнятий і не має часу, аби вислухати вимоги громадян, йдеться у заяві прес-служби.

Саме після цього цього разом з новобраним представником своїх інтересів чорнобильці рушили до Адміністрації президента.

Нагадаємо, раніше чорнобильські організації, які виступили організаторами акцій протесту проти скасування соціальних пільг, вирішили їх припинити у зв'язку із тим, що Кабінет міністрів узяв до уваги їхні вимоги.

Член переговірної групи від чорнобильців Петро Прокопенко, який повідомив про таке рішення, назвав акцію протесту, яка тривала біля Кабміну, піаром деяких політичних сил.

Читайте також:

Ляшко під Кабміном обнімав бабусь та розмахував лопатою

Тігіпко пообіцяв у повному обсязі повернути пільги чорнобильцям

БЮТ: уряд врізав пенсії чорнобильцям

Ляшко видерся "на броньовик" і повів чорнобильців на Банкову

Ляшко видерся "на броньовик" і повів чорнобильців на Банкову

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3214
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація