На Донеччині відзначать початок Жовтневої революції

На Донеччині відзначать початок Жовтневої революції

Святкування 7 листопада. Ілюстрація / Фото: УНІАН

Донецька міськрада зайнялася облаштуванням урочистостей з нагоди "94-й річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції".

Донецька міськрада зайнялася облаштуванням урочистостей з нагоди "94-й річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції".

"Ми отримали близько семи заявок від різних політичних сил щодо відзначення 94-ї річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції. У тому числі є виключно провокаційні від політичних сил, які ніколи не брали участь у таких святкуваннях, вони хочуть просто зіпсувати свято. Ми спробуємо розвести ці політичні сили по різні сторони. Ті, які традиційно святкують це свято - політичні сили лівого спрямування, вони отримають дозвіл", - заявив мер Донецька Олександр Лук'янченко.

Журналісти попросили мера прокоментувати можливі інциденти між прихильниками різних політичних сил, на що Лук'янченко відповів:

"На конкретному місці якщо там зійдуться радикальні ці самі, то ми попросимо втрутитися інших цих самих. Ми жодною мірою не намагаємося зазіхнути на вашу політичну свободу", - запевнив Лук'янченко.

Як відомо, початок Жовтневої революції не є офіційним святом не тільки в Україні, але і в Росії.

Раніше повідомлялося, що на вулицях міст Росії, а також у Мінську й Севастополі 7 листопада, в день Жовтневої революції, з'являться Автобуси Перемоги із зображенням Йосипа Сталіна.

Нагадаємо, 20 жовтня організаторку святкування Дня Незалежності у Донецьку Марію Олійник оштрафували на 340 гривень. Таке рішення ухвалив Ворошиловський районний суд Донецька.

24 серпня прихильники опозиційних партій проігнорували заборону Окружним адміністративним судом столиці акцій у центрі Києва. Під акцій сталася бійка між опозиціонерами і міліцією. У МВС сказали, що прихильники опозиції в Києві покусали та побили 6 міліціонерів.

 

Читайте також:

У центрі Києва опозиція побилася з "Беркутом", прориваючись на Банкову

Прихильники опозиції в Києві покусали та побили 6 міліціонерів

Проти учасників сутичок на День Незалежності порушать кримінальні справи

Міліція законно застосувала балончик з аерозолем на День Незалежності

Повʼязані теми:

Наступна публікація