У Севастополі 7 листопада відзначили рекордно коротким мітингом

Мітинг севастопольських комуністів на честь "Великого Жовтня" зібрав лише близько 200 людей і тривав усього півгодини.

У Севастополі 7 листопада комуністи провели мітинг на честь 93-ї річниці Жовтневої революції. Акція зібрала на площі Нахімова близько 200 осіб і тривала рекордно короткий строк – усього близько півгодини.

У мітингу брали участь в основному активісти міської організації КПУ (з червоними прапорами), а також Блоку Наталії Вітренко (з партійною символікою) і Союзу радянських офіцерів.

Лідер севастопольських комуністів, який виступив на мітингу, депутат міськради Василь Пархоменко підкреслив, що, на його думку, влада в Україні і Росії всіляко намагаються відвернути народ від свята 7 листопада.

"Якщо в Росії вигадали на цей день якесь свято примирення, то українські парламентарії просто його викреслили з календаря святкових дат", - сказав він, додавши при цьому, що "колеги з більшості, які обіцяли проголосувати за відновлення свята, відмовившись від участі в голосуванні, фактично обдурили депутатів фракції комуністів".

Після завершення мітингу прихильники ідей "Великого Жовтня" під звуки духового оркестру пройшли від площі Нахімова по однойменному проспекту до площі Лазарева.

Мітинг з нагоди річниці Жовтневої революції, попри заборону суду, відбувся і в Києві. Більше тисячі людей з комуністичної символікою і портретами Сталіна та Леніна зібралися на Бессарабській площі.

Біля пам'ятника Володимиру Леніну виникла бійка між комуністами і представниками Комітету помаранчевої революції. Шість представників "помаранчевих" були затримані, як повідомили в міліції, щодо них складуть адміністративні протоколи.

Читайте також:

У Києві побилися прихильники двох революцій

У Києві більше тисячі людей прийшли на мітинг на честь Жовтневої революції

Комуністам і Тягнибоку заборонили мітингувати на день Жовтневої революції

Симоненко назвав 7 листопада "днем народження української державності"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: