Генконсул РФ: у Львові "відморозки" витерли ноги об Росію

Генконсул РФ у Львові заявив, що "відморозки", які розтоптали його вінок, "розтоптали прапор Росії", тому інцидент вирішуватиметься на рівні влади.

Генконсул РФ у Львові Олег Астахов називає інцидент з розтоптаним вінком образою всієї Росії. За його словами, "відморозки витерли ноги об Росію" на День Перемоги, а подібні речі "неприпустимі".

"У цивілізованому суспільстві, яким ми себе вважаємо, такі речі просто неприпустимі", - сказав Астахов.

"На очах у правоохоронних органів, у влади, що організує ці заходи, у офіційного представника іншої країни, який йде в День Перемоги покладати вінок з державною символікою, кілька покидьків у людей, які несуть за мною вінок, у моїх дипломатів, виривають цей вінок, зривають з них георгіївські стрічки святкові, і розтоптують цей вінок", - заявив генконсул РФ.

Як зазначив консул ці "цивілізовані" люди фактично витерли ноги об російський державний прапор.

Що стосується звернення за фактом цього інциденту в правоохоронні органи, то Астахов повідомив, що поки цього не зробив.

"Кілька відморозків, які топчуть прапор країни, вони не дипломатів ображають, а ображають ту країну. І вже рішення, звертатися в міліцію, в прокуратуру, вже не я ухвалюю, а хтось вище", - додав він.

Нагадаємо, 9 травня у російських дипломатів по дорозі на Пагорб Слави у Львові відібрали і розтоптали вінок, який генконсул Росії у Львові намір покласти на військовому кладовищі.

Читайте також:

Невідомий у масці спалив червоний прапор у Донецьку (відео)

У Донецьку ветерани розтоптали "бандерівський" прапор

Очевидці: бійку у Львові спровокували вигуками "Хохлы - параша" і "Смерть Галичине"

ВідеоСутички у Львові під час святкування Дня Перемоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: