Губернатор Львівщини: жменька ультрарадикалів – не обличчя Львова

Глава Львівської ОДА наголосив, що образ львів'янина - нетерпимого та брутального - намагаються нав'язати ультрарадикали, яких тільки "жменька".

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк засуджує заворушення, які сталися у Львові 9 травня, та їхніх організаторів.

За його словами, "підлість не має кольору, безкультур'я не має кольору. Воно просто погано пахне" і "жменька ультрарадикалів – це не є обличчя Львова".

Про це йдеться в його зверненні, опублікованому на сайті Львівської ОДА.

"Я заявляю сьогодні як керівник регіону, як галичанин з народження і як громадянин вільної, незалежної і демократичної України. Я заявляю від імені усіх чесних і здоровомислячих людей, що засуджую провокації і провокаторів", - стверджує Цимбалюк.

Він пообіцяв, що вони будуть покарані з тим, щоб "подібне ніколи більше не повторилося ні у Львові, ні в будь-якому іншому місті України".

За словами Цимбалюка, "жменька ультрарадикалів – це не є обличчя Львова, це радше пляма, тінь, яку вони хочуть кинути на лик Галичини".

"Це неправда, що в нашому регіоні живуть нетерпимі, брутальні, безкультурні люди, які воюють з полеглими, які топчуть пам'ять загиблих солдат, які не дають можливості внукові покласти квіти до могили діда", - наголошує він.

Цимбалюк наголосив, що "саме такий образ львів'янина намагаються нав'язати зараз ультрарадикали своєю бездумною поведінкою, граючи на емоціях і святих почуттях людей, використовуючи таку непросту історію нашого краю в своїх вузькопартійних інтересах".

Він також висловив жаль, що події у Львові "додали гіркоти до такого світлого свята – 9 Травня, яке вже багато десятиліть для усіх людей доброї волі є символом перемоги добра над злом".

Все про заворушення у Львові читайте тут.

Читайте також:

Україна порадила Росії не втручатись у львівські "розборки"

Сутички у Львові під час святкування Дня Перемоги

У Львові в сутичці з травматичної зброї поранили представника ВО "Свобода"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: