Близько 500 львівських свободівців вирушає до Києва

Близько 500 львівських свободівців вирушає до Києва

Близько 500 свободівців візьмуть участь у марші УПА у Києві / Фото: ТСН.ua

До Києва також поїдуть всі депутати-свободівці Львівської обласної та міської рад.

У четвер, 13 жовтня, із Львівщини до Києва виїдуть близько 500 представників ВО "Свобода", щоб взяти участь в Марші слави УПА, який проходитиме 14 жовтня під гаслом: "За соціальне і національне визволення".

Про це повідомив голова фракції ВО "Свобода" у Львівській міській раді Руслан Кошулинський.

Він також зазначив, що до Києва поїдуть і всі депутати-свободівці Львівської обласної та міської рад.

"Депутати від Львівщини разом з представниками "Свободи" з інших регіонів проведуть спільні урочисті збори біля пам'ятника Т.Шевченку, після завершення яких розпочнеться Марш слави УПА із вимогами повернути звання Героїв України Степану Бандері та Роману Шухевичу, визнати боротьбу ОУН-УПА національно-визвольною боротьбою української нації та проголосити 14 жовтня – День створення УПА – державним святом", - розповів Кошулинський.

Як повідомили у прес-службі Львівської обласної ради, на Львівщині 69-ту річницю створення Української повстанської армії відзначатимуть низкою заходів.

Зокрема, 14 жовтня о 09.30 відбудеться покладання квітів до Меморіалу невідомому воїну УПА та до пам'ятника Степану Бандері у Львові, о 14.00 відбудуться урочисті збори в сесійній залі Львівської обласної ради за участю представників ветеранських організацій.

Загалом, 69-ту річницю створення УПА у Києві будуть святкувати сім партій і організацій. Заявлена кількість учасників складає близько 22,5 тисяч людей.

Наступного дня, 15 жовтня, відбудеться святковий концерт з нагоди 69-ї річниці утворення УПА на площі біля пам'ятника І. Франку.

16 жовтня у Львові пройде Марш слави Української повстанської армії та військово-історичне театралізоване дійство "Бій відділів УПА проти підрозділів військ НКВД".

Читайте також:

До візиту Януковича в Кам'янці-Подільському зняли білборди про УПА

"Свобода" вимагає святкувати створення УПА всією країною

"Свобода" проведе багатотисячний марш УПА, щоб "показати владі дулю"

На річницю створення УПА у Києві пройдуть 7 маршів та "антимаршів"

Повʼязані теми:

Наступна публікація