Регіонали висадили в Бучі 400 кущів бузку задля єднання України

Дата публікації
Перегляди
1156
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Регіонали висадили в Бучі 400 кущів бузку задля єднання України

Керівництво ПР висадило алею Єднання, яка символізує згуртованість та єдність усієї Української держави.

Володимир Рибак
У четвер, 13 жовтня, в місті Бучі на Київщині керівники Партії регіонів висадили в міському парку майже 400 кущів бузку та саджанців різних дерев.

Участь у садових роботах взяли народний депутат, перший заступник голови ПР Володимир Рибак, губернатор Київської області, перший заступник голови Київської обласної організації ПР Анатолій Присяжнюк та керівники обласних партійних організацій. Про це повідомили у прес-службі Київської обласної державної адміністрації.

Новоутворена алея отримала назву алея Єднання. Вона символізує згуртованість та єдність усієї Української держави заради її економічної стабільності, соціального та політичного розвитку, зазначається в повідомленні.

"Сьогоднішній захід – це символічний приклад того, як мають співпрацювати один з одним усі регіони нашої країни. Тільки пліч-о-пліч ми зможемо не лише поліпшити життя наших громадян, а й зміцнити позиції України серед інших європейських держав", - наголосив Присяжнюк.

За даними прес-служби, закладання алеї відбулось в рамках Всеукраїнського семінару керівників регіональних партійних організацій, під час якого було підбито підсумки роботи Партії регіонів та окреслено завдання регіональних організацій на майбутнє.

У роботі семінару взяли участь перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв, народний депутат, перший заступник голови ПР Володимир Рибак, голова Центральної контрольної комісії Партії регіонів Микола Білобоцький, голова Київської ОДА Присяжнюк.

Читайте також:

Литвин: олюднення Партії регіонів піде на користь країні

У Львові невідомі розписали офіс міської організації ПР

Литвин допоможе Партії регіонів реалізувати свій потенціал

У ПР пропонують мітингувальників саджати на 5 років

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1156
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація