До візиту Януковича в Кам'янці-Подільському зняли білборди про УПА

До візиту Януковича в Кам'янці-Подільському зняли білборди про УПА

Напис на стіні "Бандера - герой". Ілюстрація

13 жовтня президент відвідає Кам'янець-Подільський. До його приїзду в місті пропололи клумби і прибрали плакати "Бандера - наш герой".

Хмельницька обласна організація ВО "Свобода" заявила, що у Кам'янці-Подільському перед візитом президента Віктора Януковича зняли білборди про УПА та провідника ОУН Степана Бандеру.

"У Кам'янці-Подільському ми розмістили чотири біг-борди із закликом до мешканців приєднатися до маршу УПА, що має відбутися у Києві 14 жовтня. Напередодні приїзду Януковича власники білбордів одержали вказівку зірвати ці написи", - повідомив голова обласної партійної організації Ігор Сабій.

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ПРИКРАШАЮТЬ КВІТАМИ

Свободівець додав, що з вулиць міста також зникли розклеєні листівки з написом "Бандера – наш герой, Покрова – наше свято".

Сабій зазначив, що "Свобода" не подавала заявок на проведення акцій протесту, приурочених до візиту глави держави 13 жовтня.

Нагадаємо, раніше було видано судову постанову, яка забороняє проведення у Кам'янці-Подільському масових заходів в день візиту Януковича.

Планується, що президент побуває у Кам'янці-Подільському на ВАТ "Подільський цемент", де відбудеться запуск нової лінії. Також він відвідає Національний історико-архітектурний заповідник.

Читайте також:

До приїзду Януковича Кам'янець-Подільський прикрашають квітами

Львів'янам на час візиту Литвина заборонили виглядати з вікон

У Кам'янці-Подільському заборонили мітингувати у день візиту Януковича

Донецьк готується до візиту Мєдвєдєва: у місті кладуть новий асфальт

Повʼязані теми:

Наступна публікація