Богословській погрожують "безумні люди з безумними очима"

Регіоналка вважає, що їй погрожують як голові тимчасової слідчої комісії парламенту, яка вивчає обставини підписання газових контрактів Тимошенко.

Народний депутат з фракції Партії регіонів Інна Богословська серйозно ставиться до погроз в Інтернеті на її адресу. Депутат вважає, що "безумні" люди погрожують їй за вказівкою БЮТ.

"Заведено кримінальну справу. Я долучена до слідства як потерпіла. У п’ятницю (24 червня) подала заяву, в суботу мене допитали і сьогодні, у перший день слідства, мають допитати ще групу осіб", - сказала Богословська виданню УНН.

За словами політика, десь через тиждень "настане якесь прояснення в цій справі". "Мені погрожують не просто як Інні Богословській, мені погрожують, як голові тимчасової слідчої комісії парламенту, за результатами діяльності якої, в тому числі, заведені карні справи проти Тимошенко", - сказала депутат.

На запитання, наскільки серйозно вона ставиться до цих погроз Богословська відповіла: "Абсолютно серйозно. Бо це безумні люди, з безумними очима. І вони керуються явно кимось з БЮТ".

"Я не хочу робити ніяких прогнозів. Нехай слідство відпрацює так, як має відпрацювати, а далі подивимось", - сказала Богословська.

Нагадаємо, нардеп Інна Богословська 25 червня звернулась до МВС із заявою про скоєння злочину. Політик повідомила, що на її адресу надходять погрози вбивства, які також розповсюджуються у мережі Інтернет. Зокрема, на кількох Інтернет-ресурсах невідомий користувач погрожував їй "облити її бензином і підпалити".

За заявою Богословської столична міліція порушила кримінальну справу за фактом злочину, передбаченого частиною 1 статті 129 Кримінального кодексу України "Погроза вбивством". Ведеться слідство.

Читайте також:

Я знаю, о чем мечтает Тимошенко "по Фрейду"

Богословська вважає, що Азарову час шукати заміну

Міліція порушила справу через погрози Богословській в Інтернеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: