Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Час оновити парк сільгосптехніки

Підвищення технічного рівня сільгоспвиробництва є запорукою високих урожаїв і покращення якості продукції тваринництва. Тому агровиробники завжди прагнуть обладнати своє виробництво новою технікою. А держава йде назустріч агробізнесу та, взаємодіючи з банками, пропонує суттєву фінансову допомогу. Як повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства, за перше півріччя 2019 року українським аграріям направлено 174,6 млн грн часткової компенсації вартості за покупку техніки і обладнання вітчизняного виробництва.

МТБ БАНК – один із 22 банків України, які уклали Меморандум з Міністерством аграрної політики, у рамках якого держава допомагає сільськогосподарським товаровиробникам шляхом надання фінансової підтримки фермерським господарствам та галузі тваринництва, частково компенсуючи вартість придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Головна мета Меморандуму полягає в тому, аби кредитні кошти стали доступнішими для українських фермерських господарств та інших сільгоспвиробників. Завдяки співпраці МТБ БАНКу та Міністерства агрополітики клієнти банку купують сучасне обладнання та інші засоби виробництва, виробляючи і заробляючи більше, з одного боку, і стимулюючи виробництво вітчизняної техніки - з іншого. Якщо в рамках Меморандуму між ПАТ "МТБ БАНК" та Мінагрополітики України сільгоспвиробник, наприклад, бере кредит у МТБ БАНКу - держава компенсує 25% вартості техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Це вигідно, тож чимало клієнтів МТБ БАНКу вже скористалися перевагами, які надає Меморандум.

Нагадаємо, що ПАТ "МТБ БАНК"- один з найстаріших банків незалежної України, який минулого року відзначив своє 25-річчя. Незалежне рейтингове агентство "Кредит-Рейтинг"з 2009 року регулярно підтверджує рейтинг надійності депозитів на найвищому рівні, з оцінкою "5», довгостроковий кредитний рейтинг підвищено до рівня uaAА- зі стабільним прогнозом. А Національне рейтингове агентство "Рюрік"у жовтні 2018 року присвоїло ПАТ "МТБ БАНК"довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaAA інвестиційної категорії зі стабільним прогнозом. ПАТ "МТБ БАНК" є дійсним членом Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC).

Залиште свій коментар

Вибір редакції