Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чернігівських солдатів здавали в оренду за харчі

Контрактники по ночах розвантажували горілку на приватному підприємству.

Скандал у чернігівському військовому гарнізоні - там солдат-контрактників полку зв'язку здавали в оренду за харчі, йдеться в сюжеті ТСН.

Ті ночами розвантажували горілку на приватному підприємстві. В обмін на це військове командування звільняло хлопців від бойової підготовки вдень.

Командир частини, якого підозрюють у примусі до праці військових-контрактників, може поплатитися за це посадою та свободою.

Військова прокуратура Чернігівського гарнізону зреагувала на звернення одного з контрактників, якому, вочевидь, набридло тягати ящики з горілкою.

"Військовослужбовці контрактної служби працювали у період з травня по жовтень минулого року — всього працювало 16 військовослужбовців", - розповів військовий прокурор Чернігівського гарнізону Андрій Дмитренко.

Хлопців розподілили на групи по 6 осіб, які по черзі вночі працювали на приватному підприємстві.

В обмін на це їм давали відсипатися вдень. Така робота не йде на користь військовій підготовці солдата, кажуть у прокуратурі.

Чого не скажеш про саме приватне підприємство. За інформацією ТСН, воно належить депутатові міської ради. Його на місці ми не застали, а водії запевнили, що вояків тут не бачили.

Однак військова прокуратура з'ясувала, що солдати тут таки працювали. В обмін на це командування отримало харчів на 20 тисяч гривень.

Тільки у самій військовій частині запевняють, що командир не забрав додому ані хлібини. Їли зароблений провіант усі разом на бенкеті під час святкування 70-річчя частини. Солдати мусили працювати за бартер, інакше ветерани лишилися б без свята.

"Не проводити захід такого плану, це значить на завтра ти почуєш від командування сухопутних військ невтішні слова. Командир полку, мабуть, був загнаний в такий тупий кут, і прийняв таке рішення", - вважає ветеран 30-го полку зв'язку Микола Литвиненко.

Чи була тут особиста вигода командира частини, з'ясує суд. Поки що командир узяв відпустку за 2012 рік. Але, подейкують військові, збирається сам подати рапорт на звільнення ще до початку судових розглядів.

ВідеоСкандал у чернігівському військовому гарнізоні

Залиште свій коментар

Вибір редакції