Депутат із Нікополя жорстоко побив жінку

Дата публікації
Депутат із Нікополя жорстоко побив жінку

Депутат жорстоко побив жінку / http://cristina9999.beon.ru

Сам народний обранець Сергій Марченко стверджує, що не бив жінку і вся ця історія - це провокація

Депутат Нікопольської міськради з "друзями" жорстоко побив жінку. На її обличчі були численні травми а ключем їй розірвали щоку, повідомляє ТСН. Але народний обранець стверджує, що нікого не бив і заява жінки – це провокація.

"Він ударив мене кулаком прямо в лоб, а потім другий, у нього з собою був такий загнутий ключ, він порвав мені щоку", - розповіла потерпіла Олена Холоденко.

Про те, що її лупцював народний обранець жінка дізналася випадково. На сайті міськради вона знайшла фотографію кривдника – місцевого депутата та бізнесмена. До речі, таку наполегливість депутат проявив для того, щоб знайти сина потерпілої.

"Вони вдерлися, перелізли через паркан, я в душі була. А вони мене ось так за горло та до стінки притисли", - розповіла Олена про напад обранця.

Але депутат Сергій Марченко стверджує, що нікого не бив. Він переконаний, що це провокація, яка має відвернути увагу від того, що син побитої обікрав його.

"Мене обікрали на 156 тисяч. Кабелі вирізали, трансформатори", - переконує Марченко та додає, що в нього є докази – відеозаписи на яких видно, що син потерпілої зі своїми друзями краде його власність.

Нагадаємо, що в Криму депутата-регіонала побили ногами та роздягли біля банку.

Наступна публікація