До України прибув прем'єр-міністр Грузії

До України прибув прем'єр-міністр Грузії

Фото: Telegram/Денис Шмигаль

Грузинська делегація візьме участь в установчому саміті Кримської платформи.

До України прибув прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі. Він візьме участь в установчому саміті Кримської платформи 23 серпня.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в Telegram.

"Радий вітати Прем’єр-міністра Грузії Іраклія Гарібашвілі в Україні... Ми продовжуємо підтримувати суверенітет та територіальну цілісність Грузії в межах її міжнародно визнаних кордонів. Вдячні за таку саму підтримку з боку наших грузинських партнерів", - написав Шмигаль.

На порядку денному візиту глави уряду Грузії насичена програма у Львові та Києві, обговорення безпекових, торговельно-економічних, енергетичних та туристичних питань.

Грузинська делегація також візьме участь в саміті Кримської платформи.

Як повідомлялося, на першому саміті Кримської платформи погодили присутність 44 держави та організації, з них – 14 глав держав, урядів та ЄС.

Водночас, за словами секретаря РНБО Олексія Данілова, через тиск Росії одна країна відмовилась від участі у Кримській платформі "в останній момент". 

Нагадаємо, що 26 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення Кримської платформи - переговорного майданчика, метою якого є деокупація Криму.

"Кримська платформа": на кого чекає президент і про що говоритимуть на саміті

"Кримська платформа": на кого чекає президент і про що говоритимуть на саміті

Повʼязані теми:

Наступна публікація