До України приїхав легендарний Нік Вуйчич

У чоловіка немає рук та ніг.

До України приїхав легендарний Нік Вуйчич: християнський проповідник, мотиваційний тренер та директор організації "Життя без кінцівок". Сьогодні, 7 квітня, він виступить в НСК "Олімпійський". Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Нік Вуйчич народився без кінцівок. У чоловіка немає рук та ніг. Однак, незважаючи на свої фізичні вади, він веде активний спосіб життя. Нік плаває, займається серфінгом, їздить на скейтборді, працює за комп'ютером. Він одружений та має двох синів. Вуйчич багато подорожує світом, виступаючи у школах, університетах та інших організаціях.

Крім того, Нік Вуйчич брав участь в шоу Опри Вінфрі, а у 2010 році вийшла друком його перша книга "Життя без обмежень".

Сьогодні вранці Нік Вуйчич відвідає поранених бійців у військовому шпиталі. А ввечері проведе зустріч, на яку запрошені і учасники проекту "Переможці"- українські герої, що втратили кінцівки на Донбасі.

Нагадаємо, раніше Папа Франциск благословив дитину з рідкісною генетичною хворобою. Через захворювання п'ятирічна американка поволі втрачає слух і зір.

Легендарний Нік Вуйчич відвідає поранених українських бійців

Нік Вуйчич вже в Україні і відвідає поранених бійців у військовому шпиталі. Він з'явився на світ без рук і ніг, але став світовою знаменитістю. Попри свої фізичні вади, він активно живе, плаває, катається на серфі та скейті та працює за комп'ютером. А ще має дружину, двох синів і їздить по світу, аби власним прикладом показувати, що можна повноцінно жити навіть не маючи кінцівок. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: