Forbes оприлюднив список 100 найбагатших українців

Якщо розділити статки першої сотні українських багатіїв на всіх жителів України, то припаде 1224 доларів на кожного українця.

У рейтингу українських багатіїв за версією Forbes опинилося 8 мільярдерів, серед яких лідирує Рінат Ахметов зі статками у 16 мільярдів.

Сукупні статки 100 найбагатших українців становлять 56 мільярдів доларів. Про це свідчить рейтинг українського Forbes.

"Якщо розділити на всіх жителів України, вийде по 1224 дол. на кожного. З них 350 дол. - внесок найбагатшого українця Ріната Ахметова", - пише видання.

Український Forbes оцінив стан Ахметова в 16 мільярдів доларів. Стан Віктора Пінчука оцінено в 3,3 мільярда, Геннадія Боголюбова та Ігоря Коломойського - 2,5 мільярда доларів у кожного, Костянтина Жеваго - 2,4 мільярда.

6-8 місце в рейтингу займають аграрні мільярдери - власник "Миронівського хлібопродукту" Юрій Косюк (1,5 мільярда), власник "Кернел груп" Андрій Веревський (1,1 мільярда), голова ради директорів агрохолдингу "Авангард" Олег Бахматюк (1 мільярд).

Статок Дмитра Фірташа український Forbes оцінив в 996 мільйонів доларів, Олександра Ярославського - 958 мільйонів, Петра Порошенка - 866 мільйонів, Сергія Тігіпка - 827 мільйонів, Леоніда Черновецького - 745 мільйонів, Олега Мкртчана - 694 мільйонів, Сергія Тарути - 694 мільйонів.

Глава СБУ Валерій Хорошковський займає 23 місце в рейтингу з 426 млн дол., віце-прем'єр Борис Колесников - 42-й з 230 мільйонами, а ще один віце-прем'єр Андрій Клюєв - 43-й з 225 мільйонами. При цьому його брат Сергій займає 41-е місце в рейтингу з 232 мільйонами доларів.

"Forbes України" оцінював статки найбагатших українців за оцінкою вартості належних йому активів. Публічні компанії оцінювалися за ринковою капіталізацією на 11 лютого 2011 року. Закриті компанії оцінюються на підставі інформації про обсяги продажу, прибутку, власний капітал шляхом порівняння з компаніями, що торгують на біржі.

Читайте також:

Світовий рейтинг мільярдерів від Forbes: найбагатший українець замикає четвертий десяток

Найбагатші люди світу за версією Forbes

Сім'я Лужкова очолила рейтинг багатіїв російської влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: