Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Глава Ради хоче створити Балто-Чорноморський союз

Парубій вважає, що це стане одним із центрів впливу України

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що виступає за ідею створення Балто-Чорноморського союзу, пише УНІАН.

Як сказав спікер, такий флот повинен стати для України "одним з центрів прийняття рішень, одним з центрів впливу як велика могутня держава", додавши, що наразі шукає відповідний майданчик для створення флоту, як геополітичного простору, "яке може мати свою окрему вагу і в питанні політичного співробітництва, і в питанні економічного співробітництва, і в питанні оборонної сфери".

Парубій наголосив, що цим питанням вже зацікавились Польща та Литва, які підтримують протистояння Україні російській агресії.

"Зараз я проводжу відповідні необхідні політичні дискусії. Є різні шляхи для того, щоб цей майданчик зробити дієвим і ефективним, але вважаю, що ця ідея Балто-Чорноморського союзу, як одного з форматів європейської інтеграції України є надзвичайно перспективною, важливою для нашої держави", - наголосив він.

Наагадаємо, 6 травня Росія здійснила пуск крилатої ракети з нового підводного човна в Баренцевому морі. Як зазначають у розвідці, на озброєння 4-ї окремої бригади підводних човнів ЧФ мають надійти шість дизель-електричних підводних човнів проекту "Варшавянка". За даними ГУР, наразі Чорноморському флоту передано п'ять підводних човнів, серед них "Новороссийск" і "Ростов-на-Дону", які перебувають на військово-морській базі у Севастополі. Водночас судна "Старый Оскол", "Краснодар" і "Великий Новгород" перебувають на випробуваннях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції